Пішли в YouTube: 8 бізнесменів, що створюють телебачення для нового покоління

3016
K.Fund Media
Іцхак Пінтосевич, Костя Браво, Артем Майдан, Дмитро Борисов, Олександр Колб, Максим Бахматов, Влад Ле та Андрій Поліщук

Українскі підприємці масово опановують YouTube. Після першої хвилі бізнес-каналів та влогів на YouTube, про яку K.Fund Media писав раніше, з’явилася друга.

Іцхак Пінтосевич, 203 тис. підписників

Відомий бізнес-тренер та автор книг Іцхак Пінтосевич у своєму відеоблозі робить те саме, що робить уже протягом багатьох років на своїх семінарах та лекціях.

Іцхак Пінтосевич
Іцхак Пінтосевич. google

Він вчить системному розвиткові бізнесу та особистості, пояснює, як ставити цілі та їх досягати, пояснює таємниці тайм-менеджменту та ораторської майстерності.

Окрім цього, він практикує інтерв’ю із відомими підприємцями як Росії, так і України. Ці бесіди проходять в рамках проекту «Схеми майстрів».


Костя Браво, канал «Космополіт», 54 тис. підписників

Протягом останніх дев’яти років Костя нарощував експертизу в сфері маркетингу і продажів житлової нерухомості, працюючи комерційним директором девелоперської компанії НЕСТ.

Але недавно вирішив вийти в публічну сферу і поставив собі за мету створення світового YouTube-каналу з 20 млн підписників на кінець 2021 року.

Костя Браво
Костя Браво. google

Костя приваблює аудиторію темами, якими сам захоплюється. Серед його захоплень (окрім бізнесу та нерухомості) – яхтинг, гольф, бокс, здоровий спосіб життя, криптоіндустрія.

Зараз він тільки робить перші кроки до своєї мети – на «Космополіт» підписано понад 50 тис.  людей. У створення та просування каналу Браво вклав близько $80 тис. Підбором героїв займається він сам. За його словами, близько місяця необхідно для підготовки випуску. У команді – маркетологи, журналісти, сценаристи, оператори, монтажери.


Артем Майдан, канал «Призма», 9,5 тис. підписників

PRIZMA – відеоблог українського підприємця Артема Майдана. Фактично цей канал створювався як українська копія російського «Трансформатора».

Артем Майдан
Артем Майдан. google

Майдан показував інтерв’ю із успішними бізнесменами та огляди компаній, які знаходяться на початку свого шляху.

Але після появи випуску «Транформатора» з Сирії Майдан випустив відео про розрив із Портнягіним. Уже три тижні нових відео на каналі PRIZMA не з’являлося.


Ресторатор Дмитро Борисов, 5 тис. підписників

Ідея про створення власного каналу про підприємництво у галузі ресторанного бізнесу, смачну їжу і просто лайфстайл у Дмитра Борисова з’явилася після перегляду російського «Трансформатора» Дмитра Портнягіна.

Дмитро Борисов
Дмитро Борисов. google

Борисов вирішив показувати те, на чому він розуміється і на чому вміє заробляти гроші.

У своїх випусках він розповідає, як відкрити ресторан, ділиться секретами підбору персоналу та вибору приміщення. А доповненням до основного контенту є його захоплення – подорожі, тест-драйви автомобілів та серфінг.

Спочатку ресторатор оновлював свій канал раз на місяць, але зараз — частіше.


Олександр Колб, канал «Велика риба», 4,4 тис. підписників

Ідея створення каналу про IT-підприємництво у CEO харківської компанії Promodo Олександра Колба виникла п’ять років тому. Але реалізувати задумане вдалося лише в 2016-му.

«Велика риба» – це інтерв’ю з найбільшими гравцями українського і зарубіжного e-commerce, їх досвід, лайфхаки, секрети бізнесу та поради підприємцям-початківцям. Підбором героїв Колб займається самостійно. Але обов’язкова умова, щоби бізнес співрозмовників був пов’язаний із IT.

Олександр Колб
Олександр Колб. google

Щомісячний бюджет каналу – близько 100 тис. грн. У цю суму входить створення контенту, колаборації та реклама.

Своєю метою на рік Колб озвучує цифру в 40 тис. підписників. «На початку літа ми відділили канал від акаунту Promodo, тому збираємо підписників і аудиторію з нуля», – зазначив він.

Станом на середину серпня найбільше переглядів – 49,5 тис. – набрало інтерв’ю з Павлом Вржещем, співзасновником і креативним директором banda.agency – української агенції, яка розробила айдентику для Eurovision 2017 та бренд #UkraineNow.


Влад Ле та Андрій Поліщук, канал Lift, 3,9 тис. підписників

Основний бізнес Влада Ле та Андрія Поліщука – це маркетингова агенція. Вони поставили перед собою мету – допомогти 100 підприємцям запустити бізнес у галузі навчання. І в рамках цієї місії публічність підприємця – тренд найближчих років.

Влад Ле и Андрій Поліщук
Влад Ле и Андрій Поліщук. Youtube

Запуск їх проекту на YouTube стартував наприкінці травня і вже на каналі 4 тис. підписників. За словами Ле, на просування в середньому на місяць іде  близько $2 тис. (в основному на AdWords).

Ключова мета блогу – у популяризації онлайн-навчання та підприємництва, тому героями інтерв’ю стають власники та засновники успішних освітніх бізнесів, IT-стартапів та онлайн-проектів.


Максим Бахматов, 1,1 тис. підписників

Керуючий партнер інноваційного парку UNIT.City та голова правління корпоративного стартап-акселератора Radar Tech Максим Бахматов спершу дав інтерв’ю найпопулярнішим бізнес-влогерам України, а потім і сам пішов у YouTube.

Максим Бахматов
Максим Бахматов. google

Формат його каналу – відеощоденники. Він знімає там, де сам виступає в якості спікера, знайомить зі своїми друзями-стартаперами.

Показує світ за лаштунками світових компаній, таких як Facebook, Samsung, WhatsApp, розповідає про міста майбутнього та спілкується із людьми, котрі намагаються змінити цілі галузі.

Поділитися: