Перші біткойнові мільярдери тримають ключ до свого багатства в різних комірках

146
www.ccn.com
Близнюки Вінклвосси, що судилися з Марком Цукербергом, заробили на біткойнах $1,3 млрд

Американські мережеві бізнесмени Кемерон і Тайлер Вінклвосси стали першими в світі біткойновими мільярдерами, хоча перший крок до віртуального багатства вони зробили, коли токени коштували менше $10.

Криптовалютні статки братів-близнюків, яким належить 120 тис. токенів, оцінюється сьогодні в $1,3 млрд.

Криптоінвестору на замітку: 6 ознак афери на ICO

Вінклвосси здобули популярність через багаторічний суд із Facebook: брати звинувачували Марка Цукерберга у крадіжці в них концепції соцмережі. Процес завершився в 2008 році виплатою близнюкам $65 млн відступних.

У 2013-му на відсуджені у Facebook капітали Кемерон і Тайлер почали скуповувати біткойни. Монета тоді коштувала менше $10, а зараз торгується вже по $16 тис. Підприємці з Кремнієвої долини і фінансисти з Волл-стріт насміхалися із захоплення близнюків криптовалютою, пише The New York Times.

Видання зазначає, що Вінклвосси дуже серйозно піклуються про збереження своїх віртуальних грошей. Їхні біткойни лежать у «холодному гаманці» – на спеціальному цифровому рахунку. Ключ до рахунку – багатозначний код з цифр і букв – брати роздрукували, а паперову роздруківку розрізали на частини, конверти з якими поклали в банківські комірки по всій країні. Таким чином, потенційним злодіям доведеться дуже сильно напружитися, щоб отримати код доступу повністю.

Нагадаємо, що найбільший південнокорейський банк вже в 2018 році запропонує клієнтам криптовалютний e-гаманець.

Ми також писали, що пластинку з новим альбомом Бьорк можна купити за біткойни.

 

Джерела: Business Insider, New York Times
Поділитися: