Перша віце-президент Apple з різноманіття залишить посаду, не пропрацювавши й року

111
tctechcrunch2011.files.wordpress.com
«Яблучною» компанією керують білі чоловіки

Віце-президент Apple з різноманіття та інклюзивності Деніз Янг Сміт, що обійняла посаду цього травня, піде з компанії після закінчення року.

Деніз Сміт працює в Apple з 1997 року. До переведення на новостворену посаду віце-президента «з меншин», вона три роки очолювала департамент кадрів гаджет-гіганта.

TechCrunch вважає причиною відставки Деніз Сміт з Apple скандал навколо її виступу на міжнародному молодіжному форумі у жовтні. Захисники прав меншин активно критикували топ-менеджера «яблучної» компанії за заяву про те, що «в кімнаті може бути 12 білих блакитнооких блондинів, але і це теж різноманіття», оскільки вони мислять по-різному.

Її слова сприйняли як виправдання відсутності расової і статевої різноманітності в топ-менеджменті.
Згідно зі звітом компанії, до липня 2017-го чоловіки обіймали 71% керівних посад Apple; частка білих в управлінні становила 66%.
Місце Деніз Сміт, яка даватиме гостьові лекції в Корнельському університеті, посяде Крісті Сміт, кадровик із 17-річним стажем роботи в провідній міжнародній аудиторській компанії Deloitte.
«Для нас очевидно, що розвиток мультикультуралізму в компанії допомагає їй стати інноватором. Ми продовжимо розвивати прогрес, досягнутий нами в перетворенні Apple в різноманітний колектив», – прокоментувала TechCrunch зміни в штаті розробника iPhone його прес-секретар.

Нагадаємо, що Forbes помістив Apple нижче Microsoft у рейтингу найкращих роботодавців світу.

Раніше ми писали, чому Тім Кук вважає доповнену реальність найбільш перспективною технологією.

 

Джерело: Techcrunch
Поділитися: