Переможцем Агрохакатона-2018 став портал для органічного виробництва

147
www.facebook.com/pg/AgTechUkraine/
Переможець і призери конкурсу отримали грошові призи

Переможцем четвертого Всеукраїнського хакатона аграрних інновацій, який відбувся в Києві 23-25 ​​лютого, став проект Organic Portal. Його суть – створення геопортала для пошуку ділянок для органічного виробництва та подальшої консалтингової підтримки.

Організувала хакатон асоціація AgTech Ukraine за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України.

За даними організаторів, конкурс відвідали близько 200 людей. До фінальної презентації дійшло 11 проектів. Розробляти проекти учасникам допомагали 26 менторів з аграрної та технологічної сфер.

Команді Organic Portal вручили сертифікат на суму 25 тис. грн для подальшого розвитку проекту.

Виктор Жуковский

«Тут мені порадили молодого фермера Олега Загороднього – він став моїм партнером у проекті, додав практичних порад. Преміальні гроші вкладатимемо в удосконалення консультаційного веб-порталу, просування своєї ідеї», – розповів автор переможного проекту Organic Portal Віктор Жуковський, який викладає в Національному університеті водного господарства та природокористування (Рівне).

Друге місце на Хакатони розділили проекти Rest & Buy – аналітична торгова площадка для експорту та реалізації нішевих культур, – і StopAgriLoss – використання наномаркеров для ідентифікації походження засобів захисту рослин. Премія за друге місце склала 10 тис. грн.

Третю премію і сертифікат на 5 тис. грн отримав проект ChesnoQ – платформа споживчого контролю якості сільськогосподарської продукції малих локальних виробників.

Перемогу серед готових проектів здобув FreshBot – додаток для моніторингу цін на агропродукцію з 900 джерел в усьому світі. Цей проект протягом року отримуватиме маркетингову підтримку від AgTech Ukraine.

Кожен четвертий дрон в Україні «працює» в агрокомплексі

Один з менторів конкурсу, менеджер з маркетингу компанії Syngenta Віктор Галкін зазначив, що цього року проектам учасників «не вистачило інноваційності, несподіваності, прориву».

Нагадаємо, що хакатон – це своєрідний мозковий штурм. У ході творчого марафону IT-фахівці об’єднуються в команди з профі з інших сфер, щоб за допомогою менторів за 24-96 годин розробити новий проект – вирішення певної проблеми.

Як ми писали раніше, як ми писали раніше, в Україні запрацювала платформа для розвитку агроінновацій AGRITECH UNIT.

А український агрохолдинг «Миронівський хлібопродукт» запустив акселератор аграрних інновацій.

 

Джерело: AgroPortal
Поділитися: