Перемога: Disney виграв у Comcast угоду з 21 Century Fox за $71 млрд

198
Guy Shield. hollywoodreporter.com
Comcast відмовився від Fox, щоб зосередиться на боротьбі за телеком-компанію Sky

Кінокомпанія Walt Disney таки отримала бажане: масмедіа-корпорація Comcast відмовилася від купівлі медіахолдингу Twenty-First Century Fox за $65 млрд. У результаті творець Міккі-Мауса виграв шестимісячну «війну», запропонувавши ціну $71 млрд, повідомив CNN Money.

Walt Disney Company запустить власний стрімінговий сервіс

Тепер Disney під керівництвом Боба Айгер може безперешкодно купити активи медіакомпанії магната Руперта Мердока, в тому числі кіно- і телевізійну студію, а також міжнародні телеканали. Минулого місяця угоду схвалило Міністерство юстиції США.

«Я вітаю Боба Айгера і команду Disney, а також віддаю належне сім’ї Мердока і Fox, які побудували таку затребувану і шановану компанію», – привітав з перемогою конкурента глава Comcast Брайан Робертс.

Comcast вирішив відмовитися від купівлі Fox, щоб зосередитися на боротьбі за британську телекомунікаційну компанію Sky, на яку також претендує Disney. Робертс вже зробив цінову пропозицію в $34 млрд.

Купівля Fox дасть Disney змогу стати володарем найбільшого пакету кіноконтенту в Голлівуді, який вже включає компанії Marvel, Pixar та LucasFilm. Якщо Comcast отримає Sky, то позбавить творця Міккі-Мауса головної платформи споживачів у Європі – «перлини» активів Fox, як наголосив Боб Айгер.

Як ми вже писали, Alibaba підписав ліцензійну угоду про показ більше тисячі мультфільмів Disney.

Поділитися: