Пентагон має намір купити місце на хмарних сервісах Amazon за $10 млрд

175
K.Fund Media
Дональд Трамп проти JEDI, але сторони все одно планують укласти угоду

Міністерство оборони США має намір укласти контракт з технологічною корпорацією Amazon на поставку хмарних сервісів Amazon Web Services вартістю $10 млрд.

Президент Дональд Трамп виступає проти угоди, про що написав у своєму Twitter, але сторони все одно планують укласти угоду, повідомив Business Insider з посиланням на анонімні джерела.

Amazon визнали найдорожчим брендом на планеті – $150 млрд

Раніше Пентагон оголосив про запуск тендера на провайдера послуг хмарних обчислень терміном на 10 років. Міністерство оборони США має намір таким чином вдосконалити власні IT-системи. Програма отримала робочу назву «Оборонна інфраструктура спільного підприємства» (Joint Enterprise Defense Infrastructure) – JEDI.

Офіційно тендер ще не завершено, але анонімні джерела з Міністерства оборони США настільки впевнені в перемозі Amazon, що вже почали готуватися до переходу на хмарний сервер GovCloud – хмарний сервіс Amazon для урядових організацій.

Припускають, що в разі офіційного оголошення про перемогу ритейл-гіганта сторони укладуть угоду не раніше вересня, повідомило Business Insider одне з анонімних джерел.

Відзначимо, що інші «хмарні» компанії, серед яких конкурент Amazon компанія Oracle, також борються за право укласти контракт з Пентагоном.

Нагадаємо, що Amazon запустив хмарний сервіс для американської розвідки.

Oracle відкриє 12 нових хмарних дата-центрів у всьому світі.

 

Джерело: Business Insider

Поділитися: