PayPal став трохи ближче до України

177
www.xoom.com
Перекази можна відправляти з США через сервіс Xoom

Всесвітня система переказів PayPal відкрила можливість транскордонних переказів для України, поки що тільки зі США і тільки через свою дочірню компанію Xoom, повідомляється на Facebook-сторінці PayPal Initiative in Ukraine в середу, 29 серпня.

«Я впевнений, що це тільки початок. З огляду на нашу трирічну епопею в спробах затягнути цю вперту компанію в Україні, я розцінюю це як великий крок. Це історичний момент, який підтверджує, що рано чи пізно PayPal зайде в Україну», – коментує глава ініціативи Ілля Кенігштейн.

Систему переказів грошових коштів Xoom PayPal купив у листопаді 2015 року, раніше в списку 44 країн, де працювала система, України не було.

PayPal витратить до $3 млрд на рік на поглинання і злиття

З 29 серпня Xoom розширив список країн, куди можна переказувати кошти зі США, до 130 і включив до нього Україну. Анонс з’явився на офіційному сайті компанії 28 серпня.

«Завдяки партнерству Xoom з компанією Ria, дочірньою компанією Euronet Worldwide, Xoom значно збільшує свою присутність у Східній Європі й Африці, тому клієнти зі США тепер можуть надсилати гроші в 70% країн світу, просто завантаживши додаток Xoom на свій мобільний телефон або зайшовши на сайт Xoom», – йдеться в повідомленні.

Для України працює сервіс Cash Pickup, який дає змогу одержувачу в Україні забрати грошовий переказ в одному з банків, зазначених на сайті Xoom. Це «Ощадбанк», «ПриватБанк», «Universal», «Pravex», «Укргазбанк».
Ліміти на приватні перекази (to friends and family, тобто сім’ї та друзям) становлять до $2999 на добу, але не більше $6000 за 30 днів.

Google Pay доступний в Україні з 1 листопада 2017 року, а Apple Pay – із 17 травня 2018-го.

Поділитися: