PatentBot вийшов на ринок ЄС і запустив веб-версію сервісу

249
nv.ua
Український стартап залучив інвестиції від гонконгського акселератора Betatron

Український чат-бот PatentBot, що реєструє торгові марки (ТМ) через Facebook, у квітні вийшов на ринок Європейського Союзу. Тепер сервіс доступний у 30 країнах – в Україні, США і 28 державах ЄС.

Привіт, я – робот: чого боти позбавляють людство

У травні PatentBot залучив інвестиції від гонконгського акселератора Betatron, який до виходу стартапу на європейський ринок оцінив його в $750 тис. Зараз два представника PatentBot перебувають в Гонконгу, де проходять 4-місячну акселераційну програму від Betatron.

До кінця 2018-го стартап планує запустити свій сервіс у Китаї, де він працюватиме на платформі популярного серед китайців месенджера WeChat. А в 2019-му PatentBot розраховує працювати на ринках понад 110 країн світу.

Команда PatentBot
Команда PatentBot

Українська компанія також запустила веб-версію PatentBot, щоб він був доступний мешканцям країн, де заблокована або обмежена робота Facebook (Китай, В’єтнам, Туркменістан, Саудівська Аравія, Пакистан, Іран).

Стартап також планує впровадити в свій чат-бот послуги реєстрації доменів і фіксації авторських прав за допомогою технології блокчейн.

З моменту запуску в липні 2017-го через український чат-бот було подано 700 заявок на реєстрацію ТМ в Україні, США і ЄС. Загалом PatentBot перевірив наявність 21 тис. ТМ.

Нагадаємо, що в лютому Українї з’явилася перша торгова марка, зареєстрована через PatentBot.

Як ми писали раніше, Deloitte створив чат-бота для пошуку талантів в Україні.

А «ПриватБанк» запустив систему безготівкової оплати для малого бізнесу в Telegram.

Поділитися: