Парадокс: користувачі Adblock більше купують онлайн

316
www.flickr.com/photos/132604339@N03
Вони активніше спілкуються в соцмережах, частіше постять відео і відвідують інтернет-магазини

Компанія GlobalWebIndex спільно з компанією eyeo (розробник Adblock Plus) досліджували поведінку користувачів із встановленими блокувальниками реклами і дійшли парадоксального висновку. Користувачі блокувальників набагато активніше спілкуються і купують у мережі.

Дякувати смартфонам: як змінився ринок e-комерції в 2017 році

За даними дослідження, різні блокувальники встановлені в 44% користувачів інтернету.

Вони охочіше сидять у соцмережах. 68% з них діляться своїми фото в інтернеті. 78% користувачів програм-блокувальників регулярно дивляться відео в YouTube, читають або постять щось у блогах. Крім того, вони частіше, ніж звичайні користувачі, розміщують у мережі відеоконтент (42% проти 34%), повідомляє Adindex.ru.

глава eyeo Тіль Файда

«Користувачі Adblock не ненавидять всі оголошення: вони просто прагнуть відфільтрувати найогидніші. Поставити програму-блокувальник їх стимулює зловживання відеороликами з автозапуском, спливаючими вікнами й банерами та й просто надто нав’язлива реклама. Водночас це дуже цінні користувачі: в інтернет-магазинах вони витрачають на 20% більше, ніж ті, хто рекламу не блокує», – зазначає глава eyeo Тіль Файда.

За даними дослідження, користувачі Adblock на 6% активніше спілкуються в месенджерах.

Онлайн-магазини відвідують 92,7% користувачів, які блокують рекламу, і 84,6% людей, які готові дивитися всю рекламу.

Користувачі з блокувальниками частіше купують подарунки, книги, взуття, медикаменти, квитки на літаки та поїзди, фільми і музичні альбоми, при цьому часто роблять покупки просто із соцмереж.

GlobalWebIndex – це масштабне дослідження, яке проводиться з 2009 року. У 2017 році в ході дослідження було опитано понад 350 тисяч осіб із 44 країн. Найбільше опитаних припало на США – 63 тисячі осіб.

З лютого Chrome блокує надто нав’язливу рекламу, щоб користувачі не вмикали Adblock.

Ми вже писали, що Facebook планує впровадити опцію «читати соцмережу без реклами» – за додаткову плату.

Поділитися: