Падіння з Олімпу: Білл Гейтс вже не найбагатша людина планети

152
tvc.ru
Успіхи компанії Amazon дозволили Джефрі Безосу зайняти лідерську позицію

27 липня акції Amazon виросли на 1,8% до $ 1 071,31, що дозволило Джеффрі Безосу обігнати співзасновника корпорації Microsoft Білла Гейтса у рейтингу найбагатших людей світу.

Якщо акції не впадуть, то Безос офіційно займе перше місце в рейтингу Bloomberg.

Акції Amazon ростуть перед прийдешньої звітністю, яку повинні опублікувати 27 липня. Аналітики очікують, що за підсумками другого кварталу 2017 року виручка Amazon виросте на 22% в порівнянні з тим ж періодом роком раніше і складе $ 37,2 млрд.

До 27 липня статки Гейтса оцінювали в $90,8 млрд, Безоса – в $89,8 млрд.

За останній рік акції Amazon зросли більш ніж на 40%, що додало $ 24,5 млрд до статків Безоса, відзначає Bloomberg. З початку 2017 року він обійшов у рейтингу мільярдерів інвестора Воррена Баффета  і засновника Zara Амансіо Ортегу.

Білл Гейтс займав перше місце в списку найбагатших людей світу за версією Bloomberg з травня 2013 року.

У червні Amazon придбав за $ 13,7 млрд Whole Foods – велику мережу продовольчих супермаркетів, що спеціалізуються на продажу здорової їжі, повідомляв раніше K.Fund Media.

Власнику компанії Amazon, втім, вдалось втримати позицію найбагатшої людини світу лише протягом одного дня. За даними Bloomberg, фінансові статки Безоса за добу скоротилися на $544 млн, до $89,3 мільярдів. У підсумку, найбагатшою людиною світу знову став Білл Гейтс. Його статки оцінюються в $90,7 млрд.

 

За матерілами: Vc.ru
Поділитися: