П’ять українських стартапів на DemoDay 2.0 обрано для комерційного запуску

127
facebook.com/radartech.com.ua
Телеком-акселератор RadarTech та мобильний оператор «Київстар» підтримали вітчизняні IT-сервіси

Цього тижня інноваційний парк UNIT.City прийняв DemoDay 2.0 – фінальну подію 11-тижневої акселераційної програми. Телеком-акселератор RadarTech та мобильний оператор «Київстар» обрали п’ять проектів, комерційний запуск яких вони профінансують.

«Програма дала навчання, а найголовніше – потенційний контракт із телеком-ринком. На старті у нас було 1866 заявок, 34 потрапили до півфіналу і 11 – до фіналу», – підрахував голова RadarTech Максим Бахматов.

Один із проектів-переможців – це mBill, сервіс з прийому платежів для малого та мікро-онлайн-бізнесу, а також приватних осіб, що приймають платежі на карту, у тому числі бізнесу в соціальних мережах. Серед інших – WInfoSpot, інтерактивний сервіс взаємодії з клієнтами в точках продажу та обслуговування з використанням звичайного каналу Wi-Fi. Є також рекрутинговий сервіс для кіберспорту HexWix, браузер доповненної реальності з можливістю візуального пошуку Simo AR. П’ятий проект – UnexploredCity | Недосліджена країна – соціальна платформа тематичних електронних екскурсій містами України з розгалуженою базою експертів.

Під час акселераційної програми команди допрацьовували проекти, слухали лекції експертів і отримували менторську підтримку від топ-менеджерів телеком-оператора.

Раніше ми писали про три багатообіцяльних медичних стартапи та львівський стартап, що став фіналистом конкурсу в Сан-Франциско.

 

Джерело: Radartech.com.ua
Поділитися: