Від нуля до мільйона: як створити успішний бізнес

654
K.Fund Media
Хто є головним ворогом для підприємців і що варто зробити, щоб підкорити світові ринки

Як розпочати власний бізнес, на які ринки орієнтуватись та чому спершу потрібно інвестувати у власну справу. Ці та інші питання розглядали під час дискусії «Від нуля до мільйона» під час Київського міжнародного економічного форуму.

K.Fund Media обрав найцікавіші тези з виступів спікерів.


Наталія Єремеєва Засновниця і генеральний директор компанії Stekloplast

Той, хто працює та досягає успіху, ніколи не сидить на місті. Він завжди рухається, шукає щось нове. У 1997 року моя компанія була невеличким локальним виробництвом, що виготовляло дві металопластикові конструкції на день.  Зараз наші потужності – це 1,5 тис. металоконструкцій за добу.

Ми першими в Україні почали займатись проектуванням складних будівельних об’єктів зі скла. Серед наших проектів – купол київського ЦУМу та атріум ТРК Lavina Mall.

Як розпочати успішний бізнес? Головне – знайти свою конкурентну перевагу. Сьогодні наша компанія працює майже у 10 країнах світу, і ми не плануємо зупинятись.

Особистість власника – важлива частина у досягненні бажаного. Його головними цінностями повинні бути свобода, розвиток та спілкування.


Ерез Ешель Засновник Академії лідерства в Ізраїлі

Всі ставлять питання – як ж стати мільйонером? Ось п’ять порад від мене:
1. Знайти правильну команду для втілення власної бізнес-мрії.
2. Створити покрокову стратегію компанії.
3. Постійно навчатись та дізнаватись щось нове.
4. Розуміти, що відбувається технічна революція. Робити власний бізнес з інтегруванням цих технологій.
5. Знайти справжніх друзів. Саме вони будуть поруч в момент підйомів та провалів.


Ілля Лаурс Голова венчурного фонду Nextury Ventures

Успішні компанії ніколи не виростають у вакуумі. Тобто, бізнес не може бути відв’язаний від середовища, у якому він перебуває. Що нам дає це середовище ? Найголовніше для ведення власної справи, а саме –  правила гри, які є постійними. Коли ми знаємо, за якими правилами йде гра, у нас набагато більше шансів виграти.

Ще одна важлива ремарка – я не вірю у бізнес з нуля. Для того, щоб стати успішним, варто щось вкласти. Найчастіше це не лише гроші, а і власні знання та час.


Алекс Луцький Співзасновник і генеральний директор Innovecs

Україна починає входити у процеси світової економіки. Для цього підприємці повинні думати глобально. Щоб думати таким чином, потрібно: йти від ресурсної складової та впроваджувати новітні технології. Також важливо робити якісний продукт, який буде мати конкурентну ціну. Потрібно бути швидким.  Довге планування – неприпустима розкіш . І найголовніше для підприємців – піклуватись про репутацію власного бренду. Саме від цього залежить, чи зможе ваша компанія стати гравцем на міжнародному ринку.


Андрій Федорів Власник незалежної креативної компанії Fedoriv

Сьогодні у всіх підприємців є лише один конкурент – час. Він пришвидшився, вся інформація відкрита, всі все знають, таємниць майже не залишилось. Питання в іншому – навчитись використовувати всі ці блага. Представники старої економіки зазвичай зволікають. Наприклад, у нас є клієнт, мережа магазинів, і вони вже рік думають, чи запускати пілотний магазин з ребредингом. А представники нової економіки протягом двох тижнів відкривають шість нових точок.

Нова формація бізнесменів не зациклена на українському ринку. Наш ринок – це цілий світ, кажуть вони.

Успішним підприємцям варто забути про свої колишні перемоги. Важливо лише те, що відбувається зараз. Головна стратегія бізнесмена – це продуктивно проводити кожен свій день.

Поділитися: