Останній шанс: суд Лондона розглядає апеляцію Uber

362
www.shutterstock.com
Американська компанія сподівається відновити ліцензію на роботу в 9-мільйонному мегаполісі

Сьогодні, 25 червня, суд Лондона почне розглядати апеляцію американської компанії Uber на заборону місцевої влади, повідомляє Reuters.

Найбільший у світі таксі-сервіс намагається через суд відновити ліцензію на роботу в столиці Великої Британії, яка є одним із ключових зарубіжних ринків для Uber.

У Британії з Uber співпрацюють 50 тис. водіїв, 80% з них – у Лондоні.

Амбіції через край: Uber має намір стати універсальним транспортним додатком

У вересні 2017-го транспортний регулятор Лондона відмовився видати Uber нову 5-річну ліцензію. Причина – небажання таксі-сервісу перевіряти особистості водіїв і реагувати на кримінальні злочини, пов’язані з його машинами.

Відтоді компанія внесла зміни в порядок роботи в британській столиці. Таксі-сервіс створив службу цілодобової телефонної підтримки і почав інформувати місцеву поліцію про серйозні інциденти.

Нагадаємо, що Uber погодився обмежити робочий день водіїв, щоб уникнути заборони в Лондоні.

Тепер таксі-сервіс розраховує отримати в британському місті 18-місячну ліцензію. При цьому судові розгляди не перешкоджають Uber і далі працювати в Лондоні.

Крім Лондона, з вересня американська компанія втратила дозволи на роботу в містах Йорк і Брайтон. Водночас їй вдалося продовжити свої ліцензії в Шеффілді, Кембриджі, Ноттінгемі й Лестері.

Як ми писали раніше, в Європейському Союзі Uber судом був визнаний транспортною службою, а не IT-сервісом, і був змушений розширити соцпрограми для водіїв.

Uber призупинив роботу в Словаччині через рішення суду.

Поділитися: