Oracle відкриє 12 нових хмарних дата-центрів у всьому світі

148
aula-center.com
Компанія сподівається наздогнати Amazon на ринку хмарних сервісів Азії, Європи і Північної Америки

Oracle планує побудувати 12 нових великих хмарних центрів обробки даних у всьому світі, в тому числі в регіонах Азії, Європі та Північній Америці.
Мета нової стратегії – позиціонувати себе як одного з найбільших провайдерів хмарної інфраструктури, відзначається в повідомленні компанії в понеділок, 12 лютого.

«Інвестиції допоможуть нам збільшити прибутковість цього сектора, а нашим клієнтам дадуть можливість знизити витрати на IT, зменшити ризики і підвищити конкурентоспроможність», – прокоментував гендиректор Oracle Марк Херд.

«Вони реально думають, що «хмара» – це щось повітряне, вони не розуміють всієї архітектури», – почитайте, як хмарні сервіси змінили світ

До планів будівництва входять Китай, Індія, Японія, Саудівська Аравія, Сінгапур і Південна Корея в Азії, а також Нідерланди (Амстердам) і Швейцарія в Європі. Крім того, по два нових дата-центри планується створити в Канаді та США.

На сьогодні компанія має три дата-центри – два в США і один у Франкфурті, в березні планується відкриття четвертого в Лондоні.

Заснована в кінці 1970-х, корпорація Oracle завоювала ринок корпоративних програмних продуктів, у тому числі систем управління базами даних. Сьогодні компанія намагається репозиціонувати себе як хмарного провайдера. На жаль, в цьому сегменті Oracle поступається іншим технічним гігантам, в тому числі Amazon Web Services (AWS), Microsoft, Google і IBM за розміром частки ринку.

У 2016 році на Amazon припадало 44,2% світового ринку хмарної інфраструктури, на Microsoft – 7,1%, на Alibaba – 3%, на Google – 2,3%, на Rackspace – 2,2%, а на Oracle – лише 0,3%.

Amazon запустив «хмару» для розвідки.

Хмарний сервіс Microsoft Azure нарощує обсяги продажів десять кварталів поспіль і поступово наближається до Amazon Web Services.

 

Джерело: Business Insider
Поділитися: