Opera Software здійснила частковий ребрендинг: зустрічайте Otello

111
cdn0.tnwcdn.com
Процес перейменування компанії не стосуватиметься популярного браузера

Норвезька компанія Opera Software, яка розробила популярний браузер Opera, вирішила перейменувати частину свого бізнесу.

Підрозділ Opera Software ASA, що володіє рекламним агентством Adcolony і розробником мобільних додатків Bemobi, тепер називається Otello Corporation.

При цьому розроблені компанією браузери Opera і Opera Mini збережуть свої назви. Справа в тому, що влітку 2016 року Opera Software за $600 млн продала свій підрозділ Opera Software ASA, що займається браузерами і правами на використання бренду, китайському консорціуму Golden Brick Capital Private Equity Fund.

Just Google it: що цікавило землян в 2017 році

«Opera Software ASA змінює свою назву в рамках угоди з продажу браузерів китайському консорціуму. Він також придбав права на бренд Opera. В результаті Opera Software ASA погодилася змінити свою назву після перехідного періоду», – пояснив гендиректор Opera Software ASA Ларс Бойлесен.

Водночас прес-секретар Opera Software ASA Алехандро Вікес наголосив, що китайські інвестори поки що не планують здійснювати ребрендинг компанії.

Як ми писали раніше, корпорація Microsoft випустила версію свого веб-браузера Microsoft Edge для смартфонів на Android та iPhone.

А компанія «Google Україна» оголосила список найпопулярніших запитів серед українських користувачів за підсумками 2017 року.

 

 Джерело: The Next Web
Поділитися: