Онлайн-курси листопада: 5 навичок, які можна прокачати

184
Shutterstock
Кращі відеолекції місяця про те, як впоратись зі стресом на роботі, поліпшити навички ділового спілкування або відкрити власну справу

Як розпочати свій бізнес

talkroute.com

Платформа: Сoursera
Дати: курс доступний з 6 листопада
Мова: англійська
Зайнятість: залежить від теми
Вартість: перші 7 днів безкоштовно, далі – 49 $ в місяць


Лектори: Девід Вілер, Кен Шимусяк, Форест Картер – викладачі Інституту підприємництва та інновацій Берджеса Мічиганського університету (США).

Курс розбитий на окремі теми: розвиток підприємницького мислення, пошук нових бізнес-ідей, планування та структурування власної справи, стратегія запуску. Лектори планують сфокусувати увагу слухачів не тільки на теорії, але й на практиці.

Реєстрація


Соціальнe підприємництво: дизайн-мислeння та нeвизначeність

LinkedIn

Платформа: ВУМ online
Дати: курс доступний з 9 листопада
Мова: українська
Зайнятість: на розсуд слухача
Вартість: безкоштовно


Лектори:
Анастасія Туманова – магістр з інновацій та підприємництва Львівської бізнес-школи, сертифікований тренер, керівник Лабораторії дизайн-мислення компанії Softjourn.
Артем Корнецький – доктор філософії, бізнес-консультант, запрошений викладач УКУ, ментор U Open University, дослідник програми Фулбрайта в Університеті Де Поля (Чикаго).

Курс дозволить не тільки дізнатись про концепцію соціального підприємництва та механізми його роботи, але і отримати практичні навички щодо реалізації власного соціального бізнесу. В цьому допоможе методологія дизайн-мислення, що передбачає розвиток творчої енергії в лімітованих часових умовах.

Реєстрація


Бізнес-комунікації

business-brain-japan.com-03

Платформа: EdX
Дати: курс розпочнеться 14 листопада і триватиме 6 тижнів
Мова: англійська
Зайнятість: 3-5 годин на тиждень
Вартість: безкоштовно


Лектор: Марліс Сілвер Суіні – викладач в юридичній та бізнес-комунікаційній групі в UBC Sauder School of Business.

Курс посилить ваші письмові та презентаційні навички під час спілкування з людьми, що допоможе досягнути успіху в діловому світі. Лектор розповість про успішні практики і принципи бізнес-коммунікацій, отримані з досліджень та з власного досвіду.

Реєстрація


Думай та дій як підприємець

sharesinv.com

Платформа: EdX
Дати: курс розпочнеться 15 листопада і триватиме 6 тижнів
Мова: англійська
Зайнятість: 6-8 годин на тиждень
Вартість: безкоштовно


Лектор: Малте Бреттель – професор управління інноваціями та підприємництвом в Рейнсько-Вестфальському технічному університеті Ахена (Німеччина).

Курс дасть можливість навчитись думати так, як відомі новатори. Лектор пояснить, чи всім притаманні підприємницькі навички і як вони розвиваються з часом, як генерувати бізнес-ідеї та виявляти комерційний потенціал в проектах.

Реєстрація


Професійна стійкість

digitaltrends.com

Платформа: FutureLearn
Дати: курс розпочнеться 20 листопада і триватиме 2 тижні
Мова: англійська
Зайнятість: 3 години на тиждень
Вартість: безкоштовно


Лектор: Маркус о’Донел – доцент та директор Digital Learning в Університеті Дикіна (Австралія), працював у галузі засобів масової інформації та охорони здоров’я.

Курс допоможе стати більш стійким як в професійному, так і в особистому житті. Лектор розповість, як сприймати переміни та порадить, як впоратись зі стресовими ситуаціями на роботі.

Реєстрація


Поділитися: