Оформ підписку: чому Facebook почне відключати рекламу за гроші

5937
techcrunch.com
Платні підписки за $11-14 на місяць будуть розраховані на користувачів із заробітком вище середнього

Марк Цукерберг неодноразово заявляв, що Facebook, найбільша соціальна мережа в світі, була, є і «завжди буде безкоштовною». Автор ресурсу TechCrunch цього не заперечує, як і те, що соцмережа отримає невелике доповнення: найближчим часом користувачам Facebook можуть дозволити оформляти платну підписку на відключення реклами.

Реклама – основне джерело доходу Facebook, і дохід зростає пропорційно тому, скільки часу користувачі проводять у соціальній мережі. Для довідки: у 2017 році Facebook заробив $40 млрд на рекламі.

Мені шкода: Марк Цукерберг на дводенних слуханнях у Конгресі США

Під час нещодавніх слухань у Конгресі США Цукерберга двічі запитували про можливість запровадження платної підписки для відключення реклами в соцмережі. В обох випадках засновник Facebook не спростував і не підтвердив можливість появи такої функції.

«Сьогодні ми не пропонуємо користувачам можливість відключати рекламу за додаткову плату», – відповів Цукерберг на поставлене запитання.

Ключове слово в його відповіді – «сьогодні», вважає TechCrunch. Facebook не перший рік розглядає можливість запровадження платної підписки, щоб охочі могли прибрати рекламу зі своєї стрічки.

Facebook
techcrunch.com

При цьому соцмережа може залишитися безкоштовною для користувачів, які не хочуть або не можуть дозволити собі платну послугу, що відповідає цінностям Цукерберга.

Платна підписка, найімовірніше, матиме попит серед більш просунутих користувачів з доходами, вищими за середні – тих, хто сидить уFacebook довше за середньостатистичних користувачів, наприклад, зі США і Канади. У 2017 році 239 млн користувачів принесли Facebook рекламний дохід у розмірі $19,9 млрд – це $7 з людини на місяць.

Виходячи з цих показників, підсумкова вартість відключення реклами може становити близько $11-14 на місяць з людини. Однак не виключено, що багато хто просто не захоче платити за користування соцмережею, яка і так безкоштовна. Тут уся справа в особистому виборі кожного, дійшов висновку TechCrunch.

Рішення є: Марк Цукерберг про проблеми Facebook.

Акціонер Facebook: Марк Цукерберг має піти у відставку.

 

Джерело: TechCrunch

Поділитися: