Офісна йога: 8 вправ для концентрації

1541
Best Health Magazine
Радить учителька йоги Девіда Бекхема

Уроженка Сіднея Шона Верту викладає йогу багато років. Серед її клієнтів багато знаменитостей, у тому числі і футболіст Девід Бекхем. Шона Верту розробила «програму офісної йоги», яка допоможе за п’ять хвилин прокинутися і посилить мозкову діяльність.

1

Заплющте очі. Впродовж трьох секунд вдихайте повітря, а потім таку ж кількість часу видихайте.

Nur.kz

«Дихання тісно пов’язане зі станом вашої нервової системи, тому підтримання спокійного ритмічного дихання може допомогти розслабити ваше тіло, пробуджуючи розум», – пояснює Верту.

2

З розплющеними очима поверніть голову вліво, праве плече вільно рухається. «Уявіть, що дихаєте в сторону шиї, створюючи відчуття експансивності», – радить учителька йоги. Потім повторіть вправу в правий бік.

3

Стуліть пальці за головою і глибоко вдихніть. Не закидайте голову занадто далеко назад, а ліпше використовуйте руки для збільшення довжини свого тіла.

4

Покладіть свою праву руку на зовнішній бік лівої ноги і зробіть «сидячу бічну розтяжку». Піднімаючи ліву руку, поверніть до неї голову і нахиліться вправо. Повторіть це рух з правою стороною.

5

Виконайте сидячий поворот вліво і вправо. Слідкуйте за тим, щоб спина була рівною під час виконання вправи.

World Beauty

6

Позіхніть. «Це допомагає мозку перезавантажитися і простимулює зону, яка відповідає за концентрацію уваги», – каже Верту.

7

Стуліть пальці і потягніться вгору.

8

Схрестіть ваші щиколодки і поворушіть пальцями ніг.

 

Джерело: Businessinsider

Поділитися: