Офіс не потрібен: IT-компанія InVision із 700 співробітниками на «віддаленці»

373
www.businessinsider.com
Фірма наймає фахівців з усього світу і економить на оренді приміщення

Заснована в 2011 році американська компанія InVision, розробник ПЗ для дизайнерів, сьогодні має понад 700 співробітників і жодного офісу. Усі співробітники працюють на «віддаленці», повідомив Business Insider.

Замість того щоб витрачати мільйони на оренду офісу, засновник InVision Кларк Валберг вирішив налагодити роботу у віддаленому режимі. За його словами, все, що потрібно співробітникам для роботи, – це ноутбук. Глава компанії – не виняток.

5 типових помилок керівників онлайн-команд

За словами директора з персоналу InVision Марка Фрейна, «офіс» Валберга – це його робочий стіл або будинок, іноді кав’ярня. Сьогодні в компанії працюють співробітники з усіх куточків світу, в тому числі з Великобританії, Ізраїлю, Австралії, Аргентини та Нігерії. Незважаючи на різні часові пояси, InVision дотримується єдиного графіка роботи – з 10.00 до 18.00 (ET).

«Дуже важливо, щоб ми всі працювали в єдиному режимі», – наголосив Фрейн.

За його словами, важлива не кількість робочих годин, а отриманий результат. Політика InVision передбачає свободу дій і гнучкість для співробітника. Якщо ж він до того ж робить роботу в короткі терміни, то всі у виграші, вважає директор з персоналу.

«Справа в результатах, а не в місці розташування вашої IP-адреси», – зазначив Фрейн.

Однак віддалений режим роботи має свої недоліки. За словами Фрейна, в компанії не завжди виходить налагодити комунікацію і взаєморозуміння між співробітниками, які ніколи не бачили один одного.

IT-компанія InVision
www.businessinsider.com

Щоб вирішити проблему, InVision заохочує співробітників виявляти розуміння і більше розпитувати своїх колег. У лютому цього року компанія організувала тижневий зліт для всієї компанії, щоб познайомити співробітників один з одним.

Директор з персоналу вважає, що секрет успіху віддаленого режиму роботи полягає в невідкладному дотриманні принципу «все або нічого». Усі співробітники працюють на «віддаленці», тому перебувають у рівних умовах. Вони розуміють, що від роботи не «втекти» з офісу і її потрібно буде зробити в будь-якому випадку.

При цьому компанія може наймати співробітників з усього світу і заощадити мільйони на оренді офісу.

Бос на «віддаленці»: 7 порад, як організувати дистанційну роботу офісу.

3 поради про те, як залишатися продуктивним на віддаленій роботі.

Поділитися: