Один із розробників ефіру назвав криптовалюти «бульбашкою»

120
i.ytimg.com
Однак, на думку Джозефа Любіна, спекулятивне подорожчання токенів іде на користь криптовалютній галузі

Екс-директор з виробництва стартапу Ethereum Switzerland Джозеф Любін, який займав цю посаду в період розробки криптовалюта ефір (Ethereum), оцінює подорожчання токенов як «позитивний різновид бульбашки».

«Така бульбашка виникає, коли з’являється нова перспективна технологія: її інфраструктура не встигає за зростаючим попитом», – заявив канадський програміст в інтерв’ю Bloomberg. Він вважає, що коливання курсу «монет», незалежно від їхньої природи, зміцнюють криптовалютну галузь.

Глава швейцарського банку-гіганта Credit Suisse також вважає криптовалюту «бульбашкою»

Один із розробників платформи Ethereum також назвав «по-своєму гарною новиною» встановлені у КНР обмеження на операції з віртуальними грошима. «Китай зрозумів, що криптоіндустрія досягла рівня, коли на неї потрібно звернути пильну увагу», – аргументував свою позицію айтішник.

Колишній керівник Ethereum Switzerland вважає заборону на криптовалютні операції в Піднебесній як тимчасовий захід. За його словами, «бан» зумовлений тим, що «китайська влада хоче сильніше контролювати» фінансову сферу, ніж їхні західні колеги.

Любін не сумнівається, що технологія блокчейн, основа розвитку криптоіндустріі, докорінно змінить усю IT-галузь.

Нагадаємо, що 4 листопада вартість найдорожчої віртуальної валюти вперше подолала межу у $7000.

 

Джерело: Bloomberg
Поділитися: