Одна камера добре, а дві – ще краще: причини популярності смартфонів з подвійною камерою

405
5 переваг смартфонів з подвійною камерою

Останнім часом смартфони з подвійною камерою стають все популярнішими – мотивовано це, перш за все, престижністю таких моделей, а також їх розширеними функціональними можливостями. Особливо, звичайно ж, підвищену увагу на подібні пристрої звертають любителі якісних фото, інста-блогери та прихильники інших соціальних мереж, призначених для обміну привабливими знімками. Однак, далеко не кожен власник смартфону з 2 камерами (точніше, з подвійним модулем камери) знає, яку «зброю» йому доводиться щодня тримати у руках.

5 переваг смартфонів з подвійною камерою

Наявність модуля камери з подвійним сенсором значно розширює можливості зйомки, оскільки такі «метаморфози» в конструкції смартфона справді суттєво впливають на якість фото, зроблених з його допомогою. Купити смартфони з подвійною камерою можна в мойо юа.

Якими сильними сторонами та новими можливостями можуть похвалитися смартфони з подвійною камерою?

1

Улюблений ефект «боке» без використання додаткових програм та витрати часу на обробку. Фотознімки у режимі «Портрет» з рівномірно розмитим фоном – мрія кожного любителя індивідуальних фотосесій. Оскільки камера з одним сенсором не завжди дозволяє робити такі знімки без використання додаткового софту, смартфони з подвійною камерою користуються попитом у так званих «інстаграмерів».

2

Об’ємні зображення або ефект 3D. Наявність одразу двох сенсорів камери – це вдвічі більші можливості відносно дослідження відстані до об’єкта, його зовнішніх характеристик та особливостей форм-фактора. Саме тому за допомогою смартфона з подвійною камерою можна робити реалістичні, майже тривимірні фотографії.

3

Деталізація – на рівні. Оскільки перший (стандартний) сенсор камери смартфона перш за все відповідає за якісну фіксацію насичених кольорів, другому залишається лише максимально «зосереджуватися» на тих деталях кадру, які не вдається захопити першому.

4

Результативність фотосесій при слабкому освітленні. Світло – один з найголовніших факторів, що впливають на результати фотозйомки. Саме тому занадто низьке і неякісне освітлення може стати причиною «провалу» в роботі фотографа. Врятувати може подвійна камера – завдяки деталізації зокрема.

5

Можливість «безболісного» збільшення фото. Деякі смартфони з подвійною (ширококутною) камерою дозволяють збільшувати відзняті кадри без суттєвої шкоди для їх якості.

Дізнатися більше корисної інформації про смартфони з подвійними камерами, а також ознайомитися з їх технічними характеристиками, проаналізувати фото та з’ясувати вартість можна на сайті.

Поділитися: