Нуріель Рубіні: чому Blockchain – один з найбільш переоцінених винаходів сучасності

190
coinstore.os1.ru
Але ця загальновідома технологія переживе криптовалюти

Використання Blockchain-технології в майбутньому обмежать спеціалізованими, чітко визначеними і складними додатками. Для них буде потрібно більша прозорість та захист від зламування. І це важливіше, ніж збільшення наявної швидкості роботи.

У цьому впевнений професор економіки Школи бізнесу Леонарда Н. Штерна (NYU Stern School of Business) Нуріель Рубіні.

Школа бізнесу Леонарда Н. Штерна
Школа бізнесу Леонарда Н. Штерна. crackverbal.com

Пророцтва про те, що біткойн та інші криптовалюти не «спрацюють», зазвичай викликають ще ширший захист базової технології Blockchain.

Аргументи звучать так: більше половини всіх криптовалют, що були найпершими, сьогодні вже зазнали невдачі, і більша частина з існуючих 1500 також скоро впаде, але Blockchain, незважаючи на це, змінить фінанси і людські взаємини загалом.

Насправді Blockchain – одна з найбільш переоцінених розробок 

По-перше, Blockchain менш ефективний, ніж існуючі бази даних. Коли хтось говорить про запуск чогось «на блокчейні», то це зазвичай означає, що запускається один екземпляр програмного додатку, який копіюється на багато інших пристроїв.

Простір, який йому потрібен  для зберігання, і обчислювальна потужність — істотно більші, а затримка вища, ніж в разі централізованого додатка. Ланцюги, які включають технології «підтвердження частки» (PoS) або «докази з нульовим розголошенням», вимагають, щоб всі транзакції були перевірені криптографічно, що й уповільнює їх. Ланцюги, які використовують «доказ роботи» (PoW), як і багато популярних криптовалют, створюють ще одну проблему.

Для Blockchain потрібна велика обчислювальна потужність
Для Blockchain потрібна велика обчислювальна потужність. Steemit

Для їх забезпечення потрібна величезна кількість енергії. Це пояснює те, чому «майнінг» біткойнів в Ісландії вже цього року споживатиме більше енергії, ніж усі місцеві домогосподарства разом.

 

За матеріалами: stern.nyu.edu
Поділитися: