Новинний ресурс Reddit випередив Facebook за популярністю у США

246
www.shutterstock.com
Середньостатистичний користувач щодня сидить на сайті 15 хвилин 10 секунд, а в соцмережі – 10 хвилин 50 секунд

Розважальний новинний сайт Reddit випередив найбільшу соціальну мережу Facebook за популярністю у США. Про це свідчать оприлюднені дані дочірньої компанії Amazon – Alexa, яка займається аналізом веб-трафіку.

Примарна свобода: чому співробітники Google, Twitter і Facebook відмовляються від інтернету

Середньостатистичний користувач щодня проводить на сайті Reddit близько 15 хвилин 10 секунд, а на Facebook виділяє 10 хвилин 50 секунд. Тож Reddit став третім найпопулярнішим ресурсом у США.

Новинний ресурс також випередив пошукового гіганта Google і відеосервіс YouTube, де користувачі в середньому проводять 7 хвилин 16 секунд і 8 хвилин 31 секунду відповідно. Reddit також залишив позаду онлайн-ритейлера Amazon, результат якого 7 хвилин 37 секунд.

У результаті новинний ресурс перевершив результати ТОП-5 сайтів рейтингу Alexa за кількістю щоденних відвідувань з розрахунку на одного відвідувача. Однак Reddit, як і раніше, поступається Google і YouTube за трафіком.

Нагадаємо, що Facebook представив новий інструмент для боротьби з фейковими новинами, а також перевірить достовірність фото і відео користувачів.

 

Джерело: Digital Trends

Поділитися: