Як за 22 хвилини долетіти з Гонконгу в Сінгапур, за 24 — з Лос-Анджелеса в Торонто або за 25 до Нью-Йорка, а з Нью-Йорка до Парижа дістатися за півгодини?
Ще один амбітний план Ілона Маска із презентації його компанії SpaceX на Міжнародному конгресі астронавтики в Аделаїді (Австралія) — надшвидкі континентальні й міжконтинентальні перельоти на космічному кораблі.
Як Ілон Маск та інші підкорюють космос
«Зробити життя мультіпланетним» (таку назву має відео) закликає американський мільярдер і пропонує почати із прискорення життя на рідній планеті. На демо-відео пасажири завантажуються на борт ракети, вона злітає за межі земної атмосфери і відстрілює пасажирську капсулу. Ракета повертається на стартовий майданчик, а капсула летить до місця призначення зі швидкістію 27 тис. км/год. «У будь-яку точку Землі — менш ніж за годину», — девіз цього проекту.
Ракета-носій на відео дуже схожа на майбутній космоліт BFR (Big Falcon Rocket), будівництво якого значиться в планах SpaceX на найближчі 6-9 місяців.
Маск стверджує, що ціна квитка на BFR Express загалом відповідатиме «повній вартості проїзду» у більшості авіакомпаній сьогодні.
SpaceX розробляє універсальний космічний корабель