Новорічні та різдвяні стартапи на Kickstarter

173
Shutterstock
Історія новорічної ялинки, настільна гра та Фестиваль кінця року

Головний краудфандинговий майданчик світу Kickstarter відомий тим, що на ньому можна знайти стартап на будь-яку тематику. Різдвяно-новорічні історії не стали винятком. Незважаючи на досить низьку активність бекерів, деяким проектам вдається виконати і навіть перевиконати свої плани зі зборів.

Evergreen, екологічна різдвяна історія

Evergreen (Вічнозелена) – це дитяча книга, в основі сюжету якої лежить історія різдвяної ялинки в кінці святкового сезону. Творці стартапу – батько та син, каліфорнійці Брайан та Еліас Амбургей.

kickstarter.com

Книга народилася після того, як автори дізналися, що протягом зимових свят щороку вирубується 25-30 млн дерев.

Ця кампанія на Kickstarter залучає кошти для роздруківки копій Evergreen. Історія підготовлена ​​для друку на сорока двосторонніх сторінках, укладено договори із трьома компаніями друку.

Команда Evergreen планує посадку однієї ялини або сосни для кожної копії проданої книги.


Сиквели настільної гри «Війна в різдвяному селі»

Американці зі штату Кентуккі, Jackalope, вирішили закріпити свій успіх: рік тому їх гра «Війна в різдвяному селі» зібрала 15 тисяч доларів.

Цього разу на Kickstarter фірма представила цілих два продовження гри.

kickstarter.com

У комплекті гри: арбалет, яким володіє місіс Клаус (це до питання, чи одружений Санта), хранитель снігового меча, три зомбі-зоопарки, зомбі-кінь на ім’я Маргарет-кобила та багато різної іншої смішної атрибутики.

Автори гри хотіли заробити $3 тис., але вже можуть похвалитися зібраними $19 тис.


ResonantBodies, фестиваль «Завершення року»

Колектив ResonantBodiesFestival (Нью-Йорк) займається нової класичною музикою та різноманітною просвітницькою діяльністю. Існує вже п’ять років.

kickstarter.com

Творчий колектив пропонує своїм учасникам можливість виступати, створювати, співпрацювати та експериментувати з їх голосами. Для цього проводяться різні майстер-класи. Репертуар будуть обирати й учасники, і професійні ментори.

На 2018 рік запланована величезна кількість заходів – і у США,  і в Австралії.

Поділитися: