Новорічні та різдвяні стартапи на Kickstarter

9
Shutterstock
Історія новорічної ялинки, настільна гра та Фестиваль кінця року

Головний краудфандинговий майданчик світу Kickstarter відомий тим, що на ньому можна знайти стартап на будь-яку тематику. Різдвяно-новорічні історії не стали винятком. Незважаючи на досить низьку активність бекерів, деяким проектам вдається виконати і навіть перевиконати свої плани зі зборів.

Evergreen, екологічна різдвяна історія

Evergreen (Вічнозелена) – це дитяча книга, в основі сюжету якої лежить історія різдвяної ялинки в кінці святкового сезону. Творці стартапу – батько та син, каліфорнійці Брайан та Еліас Амбургей.

kickstarter.com

Книга народилася після того, як автори дізналися, що протягом зимових свят щороку вирубується 25-30 млн дерев.

Ця кампанія на Kickstarter залучає кошти для роздруківки копій Evergreen. Історія підготовлена ​​для друку на сорока двосторонніх сторінках, укладено договори із трьома компаніями друку.

Команда Evergreen планує посадку однієї ялини або сосни для кожної копії проданої книги.


Сиквели настільної гри «Війна в різдвяному селі»

Американці зі штату Кентуккі, Jackalope, вирішили закріпити свій успіх: рік тому їх гра «Війна в різдвяному селі» зібрала 15 тисяч доларів.

Цього разу на Kickstarter фірма представила цілих два продовження гри.

kickstarter.com

У комплекті гри: арбалет, яким володіє місіс Клаус (це до питання, чи одружений Санта), хранитель снігового меча, три зомбі-зоопарки, зомбі-кінь на ім’я Маргарет-кобила та багато різної іншої смішної атрибутики.

Автори гри хотіли заробити $3 тис., але вже можуть похвалитися зібраними $19 тис.


ResonantBodies, фестиваль «Завершення року»

Колектив ResonantBodiesFestival (Нью-Йорк) займається нової класичною музикою та різноманітною просвітницькою діяльністю. Існує вже п’ять років.

kickstarter.com

Творчий колектив пропонує своїм учасникам можливість виступати, створювати, співпрацювати та експериментувати з їх голосами. Для цього проводяться різні майстер-класи. Репертуар будуть обирати й учасники, і професійні ментори.

На 2018 рік запланована величезна кількість заходів – і у США,  і в Австралії.

Поділитися: