«Нова Пошта» отримає кредит від ЄБРР на €9,5 млн

159
abcnews.com.ua
Сортувальний термінал в Хмельницькому зможе обробляти втричі більше посилок

Компанія «Нова Пошта», лідер експрес-доставки в Україні, отримає кредит Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) на будівництво сортувального термінала в Хмельницькому.

Подробиці угоди компанія розповіла на прес-конференції в Києві в середу, 4 квітня.

Вячеслав Климов

«Наша стратегія на найближчі п’ять років – принципово оновити інфраструктуру компанії для якості та швидкості. У наших планах побудувати сучасні автоматизовані сортувальні термінали в семи ключових містах України. Першим ми вибрали Хмельницький, оскільки це транспортний вузол національного масштабу, транзитний пункт між західним регіоном і рештою країни», – сказав співвласник «Нової Пошти» В’ячеслав Климов.

 

Нагадаємо, в сьогоднішньому інтерв’ю K.Fund Media В’ячеслав Клімов назвав отримання кредиту «однією з перемог» НП.

Рада директорів ЄБРР ухвалила рішення надати фінансування 9 січня 2018 року. Це мультивалютний кредит строком на сім років.

Новий термінал, який планують побудувати протягом року, оснастять сучасним обладнанням, і середня пропускна здатність його перевищить звичайну втричі – до 8,5 тис. посилок на годину. Загальна потужність сортування становитиме 18 тис. відправлень на годину.

Фінансовий директор групи компаній «Нова Пошта» Петро Фоков уточнив: компанія вирішила використовувати кредитні кошти для підвищення ефективності операцій, зокрема, завдяки автоматизації та впровадження сучасних технологій, що вимагають створення сучасної інфраструктури.

«Нова Пошта»
retailers.ua

Термінал у Хмельницькому дасть змогу підвищити ефективність завантаження автомобілів на 20% і знизити викиди в атмосферу на 1200 тонн на рік, відзначається в прес-релізі.

У майбутньому на самому терміналі також плануються заходи з енергоефективності, наприклад, встановлення сонячних панелей, LED-освітлення та інші.

Ефект від будівництва терміналу клієнти компанії відчують уже в 2019 році, упевнений В’ячеслав Клімов.

«Нова Пошта» заснована в 2001 році. Це мережа з більш ніж 2,35 тис. відділень, автопарк компанії налічує понад 3600 автомобілів. У 2017 році компанія доставила більше 145 млн відправлень.

Раніше компанія разом з іншими поштовими операторами просила Президента ветувати закон про обмеження суми та кількості інтернет-покупок.

 

Джерело: «Інтерфакс-Україна»

Поділитися: