Nikon і Canon випустять бездзеркальні фотоапарати до кінця 2018 року

280
www.shutterstock.com
Орієнтовна вартість камер – $2,5-$4 тис.

Постійна конкуренція між фотоапаратами Nikon і Canon незабаром перейде на новий рівень. Обидві компанії планують випустити повнокадрові бездзеркальні фотоапарати до кінця 2018 року, стверджує TechCrunch.

Нові фотоапарати будуть меншими за розміром, ніж дзеркальні аналоги, проте при цьому не поступатимуться за якістю фотознімків. Очікується, що Nikon і Canon випустять по дві моделі камери: одну з високою мегапіксельною розподільною здатністю, а іншу з низькою.

Попрощайтеся з ілюзіями: як ефект ореолу впливає на сприйняття компанії

З чуток, камери Nikon отримають нову стабілізацію зображення (in-body stabilization), призначену для менших лінз, оправу об’єктива і цифровий видошукач. Передбачається, що камери Canon матимуть аналогічні характеристики.

Обидві компанії мають намір випустити свої бездзеркальні фотоапарати до кінця 2018 року. Утім, Nikon може вийти на ринок вже до кінця липня, стверджує TechCrunch. Гіганти фотоіндустрії впевнені, що користувачі готові перейти на бездзеркальні фотоапарати, відклавши професійні камери SLR.

Орієнтовна вартість бездзеркальних камер становитиме не менше $2,5-$4 тис. за одиницю.

Варто додати, що дорогі дзеркальні камери та їх компактні бездзеркальні аналоги – єдиний сектор ринку, де класичні фотоапарати ще не відчувають конкуренції з боку смартфонів. Середній споживач охочіше придбає смартфон з подвійною чи потрійною камерою і стабілізацією зображення замість простої «мильниці».

Як ми вже писали, Canon прогнозує рекордний прибуток у 2018 році та автоматизує промислове вирощування зелені.

Поділитися: