Ніколи не здавайся: 7 надихаючих історій відомих людей

27004
K.Fund Media
Сара Джессіка Паркер, Стівен Кінг, Джоан Роулінг, Джим Керрі, Емілі Блант, Полковник Харланд Сандерс, Опра Вінфрі

«Ніколи не здавайся» – кліше, що в’язне на зубах. Його можна зустріти в книгах, фільмах, рекламних кампаніях. Але часто легше сказати, аніж зробити.

K.Fund Media переклав сім історій про людей, які все знають про стійкість та цілеспрямованість, опублікованих у The Muse.

Хтось із них жив в трейлері, інший жив на соцдопомогу, і майже всі вони отримували відмову за відмовою перш ніж досягли своєї мети. Читайте і надихайтеся!

Джоан Роулінг

Після розлучення Джоан Роулінг отримувала державну допомогу і ледь могла прогодувати себе та дитину. Це було у 1994 році, всього за три роки до того, як було опубліковано першу книгу про Гаррі Поттера – «Гаррі Поттер та філософський камінь». Вона не могла купити комп’ютер або скопіювати рукопис роману, тому кожну з версій, які вона відправляла видавцям, Роулінг надрукувала на машинці.

Джоан Роулінг
Джоан Роулінг. hp-christmas.ru

Роман відхилили десятки разів. Але одного разу рукопис прочитала восьмирічна дочка власника невеликого лондонського видавництва. Він їй настільки сподобався, що батько вирішив ризикнути і надрукував роман. І не прогадав.

Зараз Роулінг входить до списку найбагатших жінок Великобританії.


Стівен Кінг

Король жахів був банкрутом. Разом із дружиною – також письменницею – вони жили в трейлері і працювали в кількох місцях. У вільний час вони вдосконалювали свою майстерність.

Стівен Кінг
Стівен Кінг. ART1.ru

Кінг отримав 60 відмов, перш ніж продав своє перше оповідання «Скляна підлога» за $35. Навіть його найбільш продавана книга, «Керрі», спершу не була хітом. Після десятків відмов він, нарешті, продав її для скромного просування в Doubleday Publishing, де в твердій палітурці продали тільки 13 тис. примірників. Але незабаром після цього Signet Books підписала контракт на права на книгу в м’якій обкладинці за $400 тис., і до Кінга прийшов успіх. Зараз продано більше 350 млн примірників його книг.


Джим Керрі

Коли Керрі було 14 років, його батько втратив роботу і для сім’ї настали важкі часи. Вони переїхали у фургон VW, який стояв на газоні родича. Щоби допомогти родині, 10-річний Джим Керрі після школи вісім годин працював на фабриці охоронцем.

Джим Кері
Джим Кері. bigmir)net

У 15 років Керрі вперше виступив на сцені – в костюмі, який пошила його мама… і провалився. Повторно він вирішив виступити тільки за два роки, але вже під керівництвом менеджера Літрайса Співака. Виступ пройшов успішно і з часом Керрі став зіркою клубу. На початку 80-х Джим переїхав до Лос-Анджелеса. Там були злети, падіння, депресія і довгоочікуваний успіх.


Сара Джессіка Паркер

Паркер народилася в бідному вугледобувному містечку в сільському районі Огайо і була наймолодшою ​​з чотирьох дітей. Батьки розлучилися, коли їй було два рочки, і незабаром мати знову вийшла заміж і народила ще чотирьох дітей. Вітчим Паркер, водій вантажівки, часто не працював, тому майбутня зірочка почала співати і танцювати в дуже юному віці, щоби допомогти поповнити дохід мами-вчительки і прогодувати сім’ю із 10 осіб.

Сара Джессіка Паркер
Сара Джессіка Паркер. financoff.com

Коли їй було 11 років, сім’я вирушила до Нью-Йорка, щоби Паркер могла пройти прослуховування у бродвейську п’єсу. Поїздка пройшла успішно – вона та її брат були відібрані, а сім’я переїхала в Нью-Йорк. Паркер продовжувала старанно працювати і отримувати ролі, зокрема ставши головним персонажем у телесеріалі «Секс у великому місті».


Полковник (Харланд) Сандерс

Полковника Харланда Сандерса звільняли з різних робіт протягом всієї його кар’єри, перш ніж він вперше почав смажити курчат на своїй станції Shell Service у 1930 році. То були часи Великої депресії, а полковнику було 40 років. На бензоколонці не було ресторану, тому він обслуговував відвідувачів у прибудованих житлових особистих приміщеннях.

Полковник Сандерс
Полковник Сандерс. Muz4in.Net

Протягом наступних 10 років він удосконалив свій «секретний рецепт» і метод приготування у фритюрниці знаменитої смаженої курки і перемістився у більш просторе місце. Його курчата навіть похвалив кулінарний критик Дункан Хайнс.

Ресторан Сандерса стояв біля траси, але в 50-х весь автомобільний трафік переорієнтувався на новобудовані шосе. Полковник був змушений закрити свій бізнес. Але пенсія була занадто мала – $105 на місяць, і полковник вирішив продати франшизу на свій секретний рецепт. Він їздив, спав у машині і отримував більше тисячі відмов, поки знайшов свого першого партнера.


Емілі Блант

Перш ніж Блант отримала номінації на «Золоті глобуси» і головні ролі на сцені і великому екрані, вона ледь могла розмовляти зі своїми однокласниками. Між 7 та 14 роками Емілі сильно заїкувалася.

Емілі Блант
Емілі Блант. stmed.net

Але все змінилося, коли один з вчителів надихнув її спробувати свої сили у шкільній п’єсі. Учитель м’яко наполягав і пропонував їй спробувати різні акценти і голоси персонажів, щоби допомогти вимовляти слова – і це спрацювало. До кінця підліткового віку Блант подолала заїкання.


Опра Вінфрі

Опра багато пережила протягом свого життя. Підлітком її неодноразово гвалтували двоюрідний брат, дядько та друг сім’ї. Вона завагітніла і в 14 років народила дитину, яка померла у двотижневому віці.

Опра Вінфрі
Опра Вінфрі. KINO NIK

Але Опра закінчила середню школу із відзнакою, отримала повну стипендію в коледжі і проклала собі шлях на телебаченні від місцевої мережі в Нешвіллі до міжнародної суперзірки і творця власної мережі OWN network.

Поділитися: