Nike розробив додаток з IT-майданчиком для навчання баскетболу Hyper Court

271
www.titan22.com
Перший баскетбольний майданчик вже відкрили на Філіппінах

Спортивний бренд Nike розробив додаток Hyper Court, яке вчить школярів грі в баскетбол за допомогою спеціального технологічного баскетбольного майданчика на прикладі світових зірок NBA, повідомив Business Insider.

Кроком руш: «Взуття-буття» Філа Найта

Додаток працює в парі з технологічним баскетбольним майданчиком, синхронізує дії гравця і при цьому не вимагає підключення до інтернету після завантаження. Сам Hyper Court стає персональним тренером і вчить грі на прикладі світових зірок NBA, наприклад, Леброна Джеймса, Кевіна Дюранта і Кайрі Ірвінга.

Nike позиціонує новинку як додаток для дітей і підлітків, які не можуть знайти особистого або командного тренера – наприклад, якщо по сусідству немає клубу або не вистачає грошей на платні персональні тренування. Курс тренувань дає можливість зробити з користувача професійного гравця, стверджує Business Insider.

Компанія вперше запустила програму шість місяців тому на Філіппінах. У цій острівній країні, за статистикою Nike, баскетбол дуже популярний, але відчувається гостра нестача професійних тренерів.

Експеримент вже дав перші результати. Кількість активних користувачів програми Hyper Court неухильно зростає, зростає і їхній рівень. Один із гравців навіть зміг увійти в професійну баскетбольну лігу після навчання.
У планах Nike відкрити такі технологічні баскетбольні майданчики і в інших країнах.

Як ми вже писали, американська страхова пропонує клієнтам знижки в обмін на фітнес-дані.

Дізнайтеся три причини займатися спортом.

Поділитися: