Нездоровий дух обирає таку саму їжу

Нездоровий дух

5 кроків правильного схуднення без шкоди для здоров’я від фітнес-тренера, експерта зі схуднення Аніти Луценко


Щоби досягти мети, потрібно спочатку її поставити. Коли ми йдемо в магазин і не знаємо – хочемо ми кофтинку, штани чи платтячко, то ясна річ, що ми довго будемо ходити і вибирати. Але коли ми точно знаємо, що ми хочемо червону кофтинку із білими ґудзиками, то ми швидко досягнемо результату!

Такий самий механізм працює і при схудненні.

1. Повинна бути візуалізація

Хочеш здоровенний зад, кубики пресу або ти хочеш бути худою, як оселедець, а може, навпаки, придбати пишні форми… Тобто потрібно взяти щось, що підходить під тебе і ким приблизно ти хочеш бути, та «повісити» собі цю картинку перед очима.

2. Не кілограми, а сантиметри

Можна «придумати» собі кілограми, скільки ти хочеш важити. Але можу точно сказати, що в процесі досягнення мети ця цифра зміниться! Тому що кілограми не мають практично ніякого значення. Наприклад, налиті пружні м’язи – це плюс на вазі. Тому я рекомендую орієнтуватися на сантиметри.

Наприклад, ти бачиш, що у тебе талія приблизно 74 см, а ти візьми і затягни її собі сантиметром тугіше, і подивися, на якій позначці тобі подобається – ось до цього і йди!

Ось хочу трохи більше, або хочу трохи менше, щоби стегна пішли – до цього і йди. За сантиметрами буде набагато інформативніше і раз на тиждень їх потрібно вимірювати!

На ваги я би радила ставати щоранку, щоби подивитися, як твоя вчорашня їжа відбилася на вазі. Важка їжа ввечері – важке тіло з ранку! Ось це якраз інформативно: пряма залежність. Ти можеш випити кефір і, якщо він тобі не підходить, то з ранку у тебе буде плюс на вагах. Потрібно зловити і зрозуміти: від чого у тебе мінус, а від чого у тебе тіло стає забитим, важким.

3. Обов’язково – три прийоми їжі на день

Не буде сніданку, обіду й вечері – не чекай на результат! Запам’ятай, обід повинен бути найбільшим прийомом їжі для того, щоби ввечері не «нажиратися», ти повинна днем ​​добре попоїсти, тоді у тебе ввечері не буде проблем із їжею, щось перекусила та лягла спати – все добре. Увечері у нас обмін речовин сповільнений, травлення уповільнене, тому все те, що ввечері з’їси – в тобі «гниє» всю ніч.

4. Змістити орієнтир з їжі на воду

Дуже багато хто думає про те, що їсть і взагалі не думае про те, що п’є, а п’ють люди всякий непотріб – солодку воду, компоти, чаї цілодобово (чай, як відомо, найнебезпечніше, що може бути, тому що до чаю завжди знайдеться щось, наприклад, печиво). Каву з молоком не рекомендую.

Хочеш погладшати – пий латте або капучино

Тому краще пити воду, але не холодну! Справа в тому, що травлення у нас уповільнене, а це ще його погіршить. Тому я завжди кажу: «Мені, будь ласка, чай, але без пакетика чаю!» Бо гаряча вода покращує тебе, очищає, виводить все брудне, що є всередині, допомагає кишечнику, допомагає тобі не хотіти солодкого, солоного…

5. Кожен день робити фізичні вправи

Можна плечима покрутити, можна поприсідати десять разів і це вже позначиться на твоєму тілі. Ну, а в кінці місяця – результат!

Так що в здоровому тілі – здоровий дух! Адже, якщо дух нездоровий, то й їжу ти вибиратимеш таку саму.

Поділитися: