Ілон Маск: принципи ведення бізнесу (відео)

642
theverge.com
Десятихвилинне відео розповість про основні правила славетного винахідника

Канадсько-американський інженер, мільярдер Ілон Маск почав свій шлях до багатства зі створення міжнародної електронної системи платежів PayPal. У 2002 році її придбав eBay за $ 1,5 млрд. За свої 11,7% акцій Маск отримав $175 млн. Гроші він вклав у заснування SpaceX – розробника ракет-носіїв.  Основна мета компанії – замінити літаки ракетами, космічними кораблями, а також розробити можливість доправлення експедиції на Марс протягом найближчого десятиліття.

Невгамовний пасіонарій-інноватор увійшов до числа співзасновників компанії Tesla, виробника культових електромобілів і акумуляторів – і став головним рушієм та ідеологом індустрії механізмів на електротязі. Саме він забезпечує нові контракти для заводів і приплив нових інвесторів, незважаючи на стабільні збитки протягом останніх шести років.

Ілон Маск, безсумнівно, одна з найяскравіших особистостей сучасності. Він захистив докторську дисертацію в галузі енергетики в Стенфордському університеті й знаходиться в постійному пошуку ідей, які радикально змінять якість життя всього людства. Йому вдалося заснувати цілих три компанії-«мільярдери», а його власні статки, за оцінками Forbes, в грудні 2017 року склали $20 млрд. Однак Ілон Маск не надає великого значення грошам, зосереджуючись на глобальних цілях. Ось 6 правил його життя.

 

Вам буде цікаво: Як Ілон Маск перевіряє здібності майбутніх співробітників

Поділитися: