Невгамовний Маск: ексцентричний мільярдер зацікавився медіа

195
quotenet.nl
Підприємець обіцяє, що майбутня медіаімперія стане міжгалактичною

Минулого тижня в твіттері глави Space X та Tesla з’явилося коротке повідомлення «Thud!», Без пояснень і поза контекстом, змусивши підписників протягом багатьох годин мудру губитися у здогадках, що ж мав на увазі Маск. Пізніше він все ж пояснив: «Це назва моєї нової міжгалактичної медіаімперії. Знак оклику – не обов’язковий».

Попри несподіваність подібної заяви, сам підприємець запевняє, що налаштований серйозно. Раніше він найняв колишніх співробітників агентства сатиричних новин The Onion для роботи над новим гумористичним шоу.

«Цілком логічно, що комедія – наступний рубіж після електромобілів, освоєння космосу і нейрокомп’ютерного інтерфейсу, – заявив Маск через прес-секретаря компанії Tesla. – Це ж очевидно».

Маск
nyt.com

Подібна заява звучить іронічно. Але одного разу Маск пожартував, що прив’яже до ракети автомобіль і запустить його в космос. Що він і зробив 6 лютого.

The Daily Beast нещодавно повідомила, що колишній головний редактор The Onion Коул Болтон і його колега Бен Беркелей працюють у Лос-Анджелесі над секретним творчим проектом, спонсором якого є Ілон Маск. Особисто вони підтвердили, що працюють над принципово новим проектом, але щодо причетності до нього Ілона Маска загадково промовчали.

Три тези з промови Маска на фестивалі SXSW 2018

Мільярдер теж поки тримає інтригу і … освоює професію бармена. Так, під час короткого візиту в Єрусалим він під прицілом камер запалив вежу з келихів. Для цього знадобилися дві порції палаючого абсенту та навички поводження з вогнем.

 

Джерела: Fortune The Verge CNBC
Поділитися: