Netflix стрімко подешевшав, не зумівши залучити обіцяне число нових передплатників

332
www.shutterstock.com
Акції компанії впали на 14% – до $343,60 за штуку

Американська компанія Netflix, один зі світових лідерів на ринку онлайн-телебачення, не зуміла залучити обіцяне число нових передплатників. У понеділок, 16 липня, акції компанії різко подешевшали на 14% – до $343,60 за штуку, повідомив Reuters.

З квітня до червня 2018 року Netflix вдалося залучити 5,2 млн нових передплатників, що на 1 млн менше від опублікованих раніше планів. Тепер інвестори побоюються, що стрімке зростання компанії починає сповільнюватися.

Барак і Мішель Обама створюватимуть контент для Netflix

На своє виправдання Netflix у звіті акціонерам наголошує, що домігся потужного, хоч і «не космічного», фінансового зростання у другому кварталі. Компанія заявила, що останні сім з десяти кварталів завжди недооцінювала кількість нових передплатників, але тепер, навпаки, переоцінила.

Аналітик Джеймс МакКвайві (James McQuivey) вважає показник у «мільйони нових передплатників» все одно «дуже високим», навіть якщо він не відповідає прогнозам.

Сам Netflix не бажає здаватися без бою: в поточному кварталі компанія планує залучити щонайменше 5 млн нових передплатників. Невеличкий спойлер: найбільший приріст очікується в Індії.

«Наша стратегія – просто продовжувати вдосконалюватися», – декларують у компанії.

Нагадаємо, що капіталізація Netflix перевищила $100 млрд.

Опра Вінфрі стане новим обличчям відеоканалів Apple.

Поділитися: