Netflix купує видавництво коміксів

118
sozcu.com
Американський Netflix купив шотландське видавництво Millarworld, відоме по коміксах Kingsman, «Старий Логан» і «Мордобій»

Уперше потоковий відеосервіс Netflix Inc. купує компанію – видавництво коміксів Millarworld, засноване легендарним Марком Мілларом. Умови угоди не повідомляються.

«Будучи творцем та інноватором серії деяких оповідань та персонажів, що найбільше запам’яталися публіці останнім часом, від «Месників» під брендом Marvel до виданих у Millarworld «Мордобій», Kingsman, «Особливо небезпечний» та «Друге життя», Марк Міллар наблизиться до того, аби стати Стеном Лі свого часу, – розповідає директор з контенту Netflix Тед Сарандос. — Нам не терпиться застосувати творчу могутність Millarworld у рамках Netflix – це стане початком нової ери сторітеллінга у всьому світі».

«Обожнюю те, що роблять Netflix, мене дуже надихають їх плани. За Netflix майбутнє, так що кращого майданчика для Millarworld не знайти», — каже Міллар.

Міллар займаєтся справами Millarworld разом зі своєю дружиною Люсі. За вісім років роботи в Marvel він створив комікси та сюжетні лінії, які випередили появу першого фільму «Месники» – «Капітан Америка: громадянська війна», а також «Логан (Росомаха)», спільний прибуток яких у світовому прокаті склав більше $3 млн.

Всього Millarworld створила історії вісімнадцяти персонажів, троє з яких, «Особливо небезпечний», «Мордобій» та «Kingsman» стали основою для художніх фільмів, що зібрали близько $1млрд у світовому прокаті.

«Ми збираємося створити серію Netflix Originals, до якої увійдуть деякі сюжетні лінії, які вже є, а також історії нових супергероїв, антигероїв, фантастика і жахи, котрі продовжать розробляти і видавати Марк та його команда», — каже Сарандос.

Раніше K.Fund Media писав, як компанія Netflix за 20 років стала одним з найбільших постачальників серіалів і фільмів у світі.

Зараз Netflix є провідною у всьому світі інтернет-платформою розваг із 104 млн користувачів у більше ніж 190 країнах.

Поділитися: