Не судилося: у Facebook відібрали дозвіл на відкриття центру інновацій в Китаї

181
youtube.com
Причина в розбіжностях соцмережі з управлінням з питань кіберпростору КНР

Вчора ми повідомили, що Facebook дозволили відкрити центр інновацій для розробників і стартаперів у Китаї, проте вже на ранок ситуація кардинально змінилася. Китайський уряд раптово відкликав дозвіл, виданий компанії Марка Цукерберга, повідомляє The New York Times.

Як стверджує анонімне джерело The New York Times, дозвіл на відкриття центру інновацій Facebook буквально за кілька годин зникло з урядового реєстру, а будь-які згадки про проект компанії потрапили під часткову цензуру китайських ЗМІ.

Рішення є: Марк Цукерберг про проблеми Facebook

Місцева влада провінції Чжецзян, в столиці якої – Ханчжоу – планувалося відкрити центр, підтримали ініціативу компанії Марка Цукерберга. Однак державне управління з питань кіберпростору КНР виступило проти: регулятор незадоволений тим, що питання не обговорили з ним більш конкретно.

Анонімне джерело The New York Times вважає, що політичні розбіжності практично не залишили Facebook шансів відкрити представництво в Китаї.

Черговий провал Facebook на китайському ринку – нова ланка в низці останніх невдач Марка Цукерберга. Компанія закрила три мобільних додатки через непопулярність, а тепер отримала штраф у Великобританії на 500 тис. через скандал з Cambridge Analytica.

Поділитися: