Не прогавте: 5 найочікуваніших бізнес‑івентів 2018 року

341
Shutterstock
K.Fund Media зробив підбірку заходів про підприємництво та саморозвиток, які відбудуться наступного року

Три зірки на одній сцені


Коли: 12 лютого

Де: Київ, готель «Космополіт»

Вартість: від 3000 грн


Спікери: Брайан Трейси – американський мотиваційний спікер, автор понад 70 книжок із саморозвитку, президент компанії Brian Tracy International та інтернет-компанії Business Growth Strategies, що допомагає великому і дрібному бізнесу;

Маршалл Голдсміт – консультант кращих топ-менеджерів США і світу, відомий бізнес-експерт, який увійшов до числа 50 найвпливовіших мислителів у сфері менеджменту, автор 35 книг про бізнес;

Радислав Гандапас – бізнес-тренер із 19-річним стажем, автор 8 книг та 14 фільмів із лідерства, особистого розвитку та ораторського мистецтва, консультант топ-менеджерів найбільших компаній Росії та СНД.

Кожен спікер виступить по дві години зі своєю темою. Брайан Трейсі розповість про можливості, Маршалл Голдсміт – про розвиток лідерства в собі та інших, Радислав Гандапас – про важливість невдач.

Більше інформації читайте тут


Залученість персоналу


Коли: 16 березня

Де: Ramada Encore Kiev

Вартість: від 6000 грн


Спікер: Метт Кребтрі – британський експерт із лідерства, мотивації та змін, засновник і власник мільйонної консалтингової компанії Positive Momentum.

Тренінг буде корисним для генеральних директорів та власників бізнесу, директорів із внутрішніх та зовнішніх комунікацій, HR-директорів. Спікер поділиться практичними інструментами, як надихати і залучати співробітників, зробити їх працю максимально продуктивною.

Захід організовують KA Group. Минулого року вони привозили до Києва професора Стокгольмської школи економіки К’єлла Нордстрема. K.Fund Media публікував із ним інтерв’ю та короткий витяг лекції.

Більше про тренінг Метта Кребтрі читайте тут


iForum 2018


Коли: 25 квітня

Де: Київ, МВЦ

Вартість: невідомо


Хто виступить на конференції у 2018 році, поки невідомо. Як повідомляють організатори, всі доповіді будуть відбуватися на дев’яти тематичних панелях: інтернет-бізнес, стартапи, реклама та просування, інтернет-технології, освітні технології майбутнього, інновації, CRM&Лояльність, Digital Fun, Blockchain. Детальніше дивіться тут

Минулого року в інтернет-конференції взяли участь понад сто доповідачів, про найцікавіших ми писали в матеріалі «Гід по iForum»


Фінансова свобода. Закони переможців


Коли: 26 травня

Де: Київ

Вартість: від 1900 грн


Спікер: Бодо Шефер – один із найвідоміших в Європі фінансових консультантів, письменник, бізнесмен.

Тренінг розрахований в першу чергу на керівників, але брати участь можуть всі, хто цікавиться темою. Лектор поділиться покроковою інструкцією правильного позиціонування компанії та її продуктів, розповість, як займати та підтримувати лідируючі позиції у своїй ніші.

Детальніше про захід читайте тут


Київський міжнародний економічний форум


Коли: 18-19 жовтня

Де: Київ, КВЦ «Парковий»

Вартість: невідомо


Програму форуму буде оприлюднено ближче до дати заходу. КМЕФ-2018 стане ювілейним, він відбудеться в Києві вп’яте.

Хто виступав на форумі минулого року та що там обговорювали, читайте тут

Поділитися: