Не Google єдиним: 10 додатків, які замінять сервіси Google

16291
TengriMIX
Спілкуватися з друзями можна в Telegram, а сидіти в інтернеті – через Mozilla

Сервіси пошукового гіганта Google, наприклад, пошта Gmail або Google Docs, найбільш популярні серед користувачів. Однак їм є цілком гідна альтернатива. Insider виділив 10 додатків, які замінюють сервіси Google.

Google святкує 20-річчя віртуальним туром гаражем, де все почалося

1

Mozilla замість Google Chrome

Браузер Mozilla від корпорації Firefox блокує трекери реклами і займає на 30% менше пам’яті, ніж його «колега» Google Chrome.

2

DuckDuckGo замість Google

Пошуковик DuckDuckGo позиціонує себе як пошукова система, яка не відстежує поведінку в мережі. Він не збирає персональні дані користувачів, тому не персоналізує результати пошуку. Усі користувачі бачать однакові результати за конкретним запитом.

thisisinsider.com

3

FastMail замість Gmail

Поштовий сервіс FastMail виграє за рахунок швидкості й дизайну – на смартфоні та ПК. Однак сервіс платний: після пробних 30 днів місячна передплата коштуватиме $3-9.

4

Quip замість Google Docs

Хмарний сервіс Quip, який належить корпорації Salesforce, орієнтований на спільну роботу в документі, а не лише на його надсилання. Доступ для п’ятьох людей коштуватиме $30 на місяць і додатково $12 за кожного нового користувача.

thisisinsider.com

5

Airtable замість Google Sheets

Хмарний сервіс Airtable дає змогу використовувати стандартні електронні таблиці як базу даних – наприклад, поміщати в комірці фотографії та інші дані.

6

Vimeo замість YouTube

Відеосервіс Vimeo, на відміну від YouTube, не має реклами, а також дає змогу творцям захищати свої відео паролем і давати доступ тільки підписникам. Однак після безкоштовного місяця необхідно оформити передплату.

7

Dropbox замість Google Диску

Хмарне сховище Dropbox колись було частиною Google. Це одна з небагатьох компаній, що отримали п’ять зірок у рейтингу Electronic Frontier Foundation за захист персональних даних. Google Диск отримав лише чотири зірки.

PSafe

8

Telegram замість Google Hangouts

Месенджер Telegram має наскрізне шифрування, тому забезпечує кращий захист персональних даних користувачів, ніж месенджер Google Hangouts.

9

Dark Sky замість Google Weather

Погодний сервіс Dark Sky щохвилини розписує, якою буде температура протягом дня і коли може піти дощ.

10

Skyscanner замість Google Авіаквитки

Сервіс пошуку і придбання авіаквитків Skyscanner дає користувачам можливість порівнювати ціни і знаходити найдешевші варіанти завдяки різноманіттю фільтрів.

eu-startups.com

Як ми вже писали, Google відстежує місце розташування користувачів без їхньої згоди.

Google закриє свою соціальну мережу Google+ у серпні 2019 року.

Поділитися: