Не час байдикувати: 5 секретів продуктивності Ілона Маска

29196
recruitingtimes.org
Спілкуватися лаконічно і напряму, відмовитися від масштабних зустрічей, жаргону та ієрархії

Американський винахідник Ілон Маск славиться своєю активною підприємницькою діяльністю. Він успішно керує двома великими компаніями – Tesla і SpaceX, – а також заснував щонайменше два стартапи – компанію the Boring Company, що спеціалізується на бурильних роботах, і компанію Neuralink, що працює у сфері неврології.

Успішний новатор: 6 правил життя Ілона Маска

Йому вдається зберігати продуктивність упродовж насиченого робочого дня за допомогою п’яти простих правил, які представлені нижче.

1

Не витрачати час на багатолюдні ділові зустрічі

На думку Маска, ділові зустрічі з величезною кількістю учасників – «причина загибелі багатьох великих компаній». Такі заходи забирають багато часу і з кожним разом стають гіршими.

«Будь ласка, уникайте багатолюдних ділових зустрічей, якщо тільки не впевнені в тому, що вони принесуть користь всій аудиторії», – радить глава SpaceX і Tesla.

2

Тільки термінові зустрічі

Ілон Маск упевнений – часті ділові зустрічі необхідно проводити винятково для вирішення нагального справи. Якщо терміновість відпала, а питання вирішене, то, відповідно, про зустріч не може бути й мови.

3

Уникайте незрозумілого жаргону

Управління щонайменше чотирма компаніями зобов’язує Ілона Маска спілкуватися з величезною кількістю людей. Американському винахіднику важливо висловлюватися лаконічно і зрозуміло, тому він рекомендує «не використовувати абревіатури і безглузді слова для назви об’єктів, програмного забезпечення і робочих процесів». На його думку, все, що вимагає додаткового роз’яснення, перешкоджає комунікації.

Избегайте непонятного жаргона
www.reuters.com

4

Ієрархія не повинна заважати продуктивності

Маск упевнений, що в корпоративному середовищі спілкування має відбуватися максимально швидко, щоб виконати роботу в найкоротші терміни, але не через «службові інстанції». Той, хто діятиме навпаки, «відправиться працювати в іншому місці», цілком серйозно заявив Ілон Маск.

5

Пряма комунікація

Джерело проблем багатьох корпорацій – відсутність прямого спілкування керівників з підлеглими, вважає глава Tesla і SpaceX. Будь-які пропозиції й питання співробітників просто губляться на численних корпоративних рівнях. Маск упевнений, що «колеги повинні мати можливість спілкуватися безпосередньо», щоб втілити в життя правильні речі.

Ілон Маск надихає: три тези з його промови на фестивалі SXSW 2018.

Прийняття на роботу: як Ілон Маск перевіряє здібності майбутніх співробітників.

 

Джерело: Business Insider

Поділитися: