Назад на Місяць: NASA почне будувати навколомісячну станцію на початку 2019 року

216
www.pinterest.com
Готову платформу планують вивести на орбіту Місяця вже в 2025 році

Космічне агентство США NASA почне будівництво населеної навколомісячної станції Lunar Orbital Platform в рамках своєї революційної програми Gateway («Шлюз») на початку 2019 року. Готову станцію планують запустити на орбіту Місяця вже через кілька років – у 2025-му.

У рамках проекту NASA хоче здійснити чергову висадку людини на Місяць, щоб вивчити поверхню і надра супутника Землі, а зокрема, зрозуміти – чи можна використовувати поклади льоду під поверхнею Місяця для виробництва ракетного палива для космічних місій далекого польоту.

NASA пасе задніх: Андрій Музиченко про колонізацію космосу

«Ми хочемо зрозуміти механіку навколомісячної орбіти: знижена гравітація диктує інші технічні умови», – уточнив заступник голови NASA з програм пілотованих польотів Вільям Герстенмайер.

Навколомісячну станцію планують використовувати як проміжний пункт для астронавтів на шляху на Марс і назад. Перші мешканці на Lunar Orbital Platform з’являться не раніше 2025 року: з першим запуском NASA відправить чотирьох астронавтів із 30-денною космічною місією.

Будівництво Lunar Orbital Platform планують почати з енергозабезпечення та елементів живлення, а на наступному етапі зайнятися облаштуванням всього необхідного для життя астронавтів. Очікується, що пробний запуск відбудеться в 2022 році.

Вартість проекту поки що не розголошують. Однак, за словами Герстенмайера, будівництво навколомісячної станції відбуватиметься виключно в рамках бюджету NASA і «не вимагає нового притоку фінансування».

5 травня NASA запустить перший зонд для вивчення «нутрощів» Марса.

SpaceX вивела для NASA на орбіту телескоп TESS для пошуку екзопланет.

 

Джерело: Bloomberg

Поділитися: