Навіщо технологічним компаніям потрібні гуманітарії

608
Історія про те, як бармен може провести переговори краще, ніж досвідчені керівники

Підприємець Ерік Беррідж разом зі своїми колегами з консалтингової фірми довгий час не могли впровадити просунуту хмарну систему для замовника. Клієнт лютував, відкидав всі пропозиції та погрожував розірвати контракт. Інженери не розуміли, як вирішити ситуацію.

В один прекрасний вечір вони сиділи в барі і «між іншим» розповіли бармену про свою проблему. «А може, відправите до них мене? Я з цим розберуся», – жартома відповів їм той. Вранці на груповій нараді Ерік з колегами вирішили, що втрачати вже нічого, і… відправили на переговори з замовником бармена. І, що ви думаєте? У нього вийшло.

Цю історію зі свого життя розповів підприємець Ерік Беррідж на Міжнародній конференції ТЕD

Вона сталася 10 років тому і відкрила йому очі на небачені раніше речі.

«Гуманітарні науки дають нам контекст нашого світу. Вони вчать нас критичного мислення. Вони навмисне не структуровані, а технічні науки навмисне структуровані. Вони вчать переконувати, дають нам мову, за допомогою якої ми перетворюємо наші почуття в думки та дії. І вони повинні стояти нарівні з технічними науками. І так, можна набрати на роботу художників, побудувати ІТ-компанію і досягти неймовірних успіхів», – говорить Ерік.

Він ділиться своєю думкою про те, чому технологічні компанії в пошуках нових співробітників не повинні обмежуватися випускниками технічних, інженерних та математичних факультетів, а також про те, як люди з освітою в сфері мистецтва і гуманітарних наук можуть допомогти в розвитку корпорації.

Поділитися: