Навчаємось влітку: 7 бізнес-івентів червня, які не можна пропустити

9463
Ruinformer
Нові тренди в HR, ефективність урбанізації, віртуальні команди - зібрали для вас найцікавіші події, що пройдуть в Києві першого літнього місяця

Human Capital Trends 2018


Коли: 5 червня, 15:30 – 19:30

Де: Deloitte Ukraine (вул. Жилянська 48, 50а)

Вартість: безкоштовно за умови реєстрації


Воркшоп-дискусія для HR-спеціалістів, присвячена презентації результатів щорічного дослідження Deloitte Global Human Capital Trends 2018. Організатори пропонують обговорити 10 тенденцій 2018 року у сфері управління персоналом та результати опитування по Україні.

Серед учасників – керуючий партнер компанії «Делойт» в Україні Андрій Булах, керуючий партнер компанії Odgers Berndtson Ukraine Роман Бондар, викладач Единбурзької бізнес-школи Іван Компан та інші.


Стратегічний маркетинг. Як розробити дорожню карту?


Коли: 6 червня, 19:00

Де: Бізнес-школа МІМ (вул.Шулявська, 10/12)

Вартість: безкоштовно


На івенті обговорять моделі управління бізнесом, нові смисли стратегічного планування, етапи розробки стратегії та її реалізацію.

Спікером виступить Вадим Савєльєв – доцент кафедри бізнес-адміністрування та викладач Бізнес-школи МІМ, керівник маркетингового напряму роботи Консалтингового центру МІМ.


Ефективність урбанізації як перспектива майбутнього


Коли: 7 червня, 19:00 – 20:30

Де: America House Kyiv (вул. Миколи Пимоненка, 6)

Вартість: безкоштовно за умови реєстрації


Публічна лекція Дена Кінкейда – провідного архітектора та одного з керівників національної містопланувальної кампанії SmithGroupJJR’s. Він має 20-річний досвід у сфері міського планування, адаптивного вторинного використання та багатофункціонального розвитку.

На лекції спікер розповість, чому урбанізація – це тренд майбутнього та як на це реагувати. Мова події – англійська з синхронним перекладом українською мовою.


Світ у 2050 році


Коли: 7 червня, 19:00 – 22:00

Де: Счастье HUB (Паньковська, 14)

Вартість: 350 грн, в день події – 400 грн


Футурологи Андрій Длігач та Андрій Заблоцький влаштують своєрідний батл – кожен із них представить свою картину світу через 30 років. Спікери розкажуть, як технології вплинуть на суспільство та бізнес, до чого  готуватися потрібно вже сьогодні, як обирати перспективні ідеї.


Делегувати чи ні? 7 рівнів делегування


Коли: 7 червня, 19:00 – 20:30

Де: Києво-Могилянська бізнес-школа (вул. Волоська,  8/5, корпус 4)

Вартість: 400 грн


Лекція для управлінців та власників бізнесів. Сертифікований Agile-коуч і Scrum-тренер, партнер компанії AgileDrive Юрій Велигорський в ігровій формі розповість про власне бачення процесу делегування. Зокрема, дасть відповіді на такі питання: що нам заважає делегувати і чому це буває непросто, як уникнути ризиків отримати «антирезультат», як можна передавати повноваження та владу поступово, якими критеріями користуватися у виборі рівня делегування.


Віртуальні команди: очікування та реальність


Коли: 12 червня, 19:00

Де: Бізнес-школа МІМ (вул.Шулявська, 10/12)

Вартість: безкоштовно


Викладачі Бізнес-школи МІМ Вячеслав Покотило та Олександр Сударкін розкажуть, чим відрізняється управління віртуальними та реальними командами; що має приймати до уваги керівник, у якого підлеглі та колеги працюють віддалено; якими інструментами слід користуватись для підвищення якості взаємодії в віртуальних командах.


Мотивація, агресія та прийняття рішень


Коли: 14 червня, 19:15 – 20:45

Де: Києво-Могилянська бізнес-школа (вул. Волоська,  8/5, корпус 4)

Вартість: 400 грн


Івент розрахований на власників бізнесу та управлінуів. Запрошений викладач Києво-Могилянської бізнес-школи Петро Чорноморець з точки зору біології розповість, як  залучити людину до будь-якої діяльності, чому ми починаємо щось робити взагалі, і як це працює, чому лідер веде за собою, як бути гарним управлінцем та розуміти емоції підлеглих.


Поділитися: