Навчаємось у липні: 5 лекцій, які варто відвідати

5454
Shutterstock
Традиційно зібрали для вас найкращі бізнес-івенти місяця

Управління віддаленими співробітниками без сивини


Коли: 5 липня, 19:30 – 21:00

Де: Projector (вул. Воздвиженська, 34а)

Вартість: 200 грн


Віртуальні команди стають все популярнішими. Але й керувати ними нелегко – без офісу, постійних зустрічей та тімбілдінгів офлайн.

Консультант з продакт менеджменту Микола Грачов має досвід управління віддаленими співробітниками та поділиться ним на своїй лекції. Розповість, як мотивувати людей онлайн та отримувати від них потрібний результат, дасть поради, які процеси слід використовувати для успішної роботи в віртуальних колективах.

Івент для керівників, які мають віддалених працівників, або планують такий формат роботи.

Читайте також: 9 порад від менеджера Microsoft, як ефективно працювати онлайн.


Автостопом по Галактиці: технології космічних досліджень


Коли: 7 липня, 19:00 – 21:00

Де: UNIT.City (вул. Дорогожицька, 3)

Вартість: 150 грн


Технології космічних досліджень стрімко розвиваються. Тому й можливостей для бізнесу в цій сфері стає все більше.

Польський астрофізик, керівник освітньої лабораторії Наукового центру Коперника Якуб Бохинський на своїй лекції розповість про майбутні космічні місії, які технології та фінансування потрібні для цих досліджень та чому так важливо знати чи одні ми у Всесвіті.

Івент для всіх, хто цікавиться дослідженнями космосу. Мова заходу – англійська.


Дизайн-мислення для управлінців


Коли: 10 липня, 19:00 – 20:30

Де: Києво-Могилянська бізнес-школа (вул. Волоська, 8/5, корпус 4)

Вартість: 500 грн


Від способу мислення управлінця залежить ефективність прийняття рішень та продуктивна взаємодія з колегами. Тому важливо його розвивати та вдосконалювати.

Викладач Києво-Могилянської бізнес-школи Едуард Мальцев на лекції розповість, як навчитися мислити різними способами та чому це вміння важливе, як працює дизайн-мислення управлінця та як розвивати відповідні навички.

Івент для керівників та менеджерів компаній.


Помилки при створенні партнерства


Коли: 12 липня, 19:00 – 20:30

Де: Києво-Могилянська бізнес-школа (вул. Волоська, 8/5, корпус 4)

Вартість: 400 грн


Співвласники бізнесу часто говорять про партнерство як про головний фактор успіху. Але ж воно часто несе розчарування та неприємності.

Власник проектів «Еко-фільтр» та «Імперія води», запрошений викладач Києво-Могилянської бізнес-школи Сергій Ноздрачьов розповість, коли краще вести бізнес самому, а коли потрібні партнери, а також наведе класичні помилки в партнерстві та способи їх уникнути.

Івент для власників та керівників бізнесу.


How to win in LinkedIn


Коли: 19 липня, 19:00 – 21:30

Де: Fedoriv Hub (вул. Велика Васильківська, 5)

Вартість: від 500 грн


LinkedIn – це не тільки соціальна мережа для пошуку роботи, а й чудовий інструмент для продажів і побудови бренду компанії. Як ефективно ним користуватися, під час воркшопу розповість кар’єрний коуч та LinkedIn-тренер Ольга Юрченко.

Спікерка поділиться порадами, як компаніям отримувати максимальну віддачу від LinkedIn, що має бути у профілі, щоб клієнти звернули на нього увагу, як взаємодіяти з цільовою аудиторією, щоб продавати, для чого потрібна сторінка в мережі та як правильно її оформити.

Івент для власників малого та середнього бізнесу, консультантів, фрілансерів, індивідуальних підприємців, експертів, які просувають власний бренд.


Поділитися: