Наступний пішов: директор з комунікацій Facebook подав у відставку

197
outline-prod.imgix.net
Елліот Шредж залишиться консультантом Facebook, поки компанія шукає йому заміну

Найбільша соціальна мережа в світі Facebook, судячи з усього, «призначила» ще одного відповідального за останні скандали. У відставку подав директор з комунікацій Facebook Елліот Шредж, повідомив Reuters.

Елліот Шредж очолював департамент з комунікацій та громадської політики Facebook. Підрозділ потрапив під удар у результаті скандалу з британської аналітичною компанією Cambridge Analytica, яка зберігала і аналізувала дані близько 87 млн ​​користувачів Facebook без їхнього відома.

Містика Facebook: як соцмережа знаходить кожного, з ким ми коли-небудь були знайомі

Шредж пропрацював у Facebook 13 років, але після залишення посади продовжить співпрацю з компанією в ролі консультанта – доки йому не знайдуть заміну. Facebook також планує залучати свого колишнього співробітника до роботи над «спеціальними проектами».

На даний момент Шредж не має конкретних планів «почати нову главу у своєму житті», сказано в заяві Facebook.

За офіційною версією, Елліот Шредж обдумував відставку з Facebook протягом двох років. Уперше він озвучив цей намір перед президентськими виборами в США 2016 року, але погодився залишитися на прохання генерального директора Facebook Марка Цукерберга і операційного директора Шеріл Сендберг.

Відзначимо, що це вже третій топ Facebook, який вирішив піти з компанії. Нещодавно через скандал з Cambridge Analytica подав у відставку глава безпеки Facebook. У квітні про звільнення заявив співзасновник і голова месенджера WhatsApp, що належить Facebook, Ян Кум – його відхід викликаний давнім конфліктом з Марком Цукербергом.

Facebook також змінив склад правління, але відхилив всі пропозиції щодо реформ.

Поділитися: