Народ проти: блогери YouTube зажадали змінити умови підписки на сервіс

308
www.reuters.com
Творці контенту втрачають перегляди і прибуток через те, що сервіс вибірково повідомляє користувачів про оновлення

Користувачі популярного відеосервісу YouTube зажадали змінити умови підписки. Відеосервіс вибірково повідомляє передплатників каналу про оновлення, що призвело до падіння переглядів і, відповідно, прибутку блогерів, повідомив Reuters.

Програмне забезпечення YouTube визначає сегмент користувачів, які отримають оновлення про публікацію нового контенту, на основі даних про перегляди.

YouTube введе платну підписку на популярні відео канали

Глядачі YouTube перевантажені великою кількістю повідомлень. Вони підписуються на десятки каналів, але дуже рідко відписуються від непотрібних, заявили представники YouTube на щорічній онлайн-відеоконференції VidCon.

Користувачі можуть підписатися на оновлення цікавого їм автора відеоконтенту, натиснувши на іконку у вигляді дзвінка в його профілі, зазначив директор із продуктів YouTube Тодд Бопре (Todd Beaupre). Однак Бопре вважає, що відеосервіс «може зробити краще».

Блогери YouTube визнають, що показники могли частково знизитися через падіння інтересу користувачів, але все одно вважають підхід YouTube дивним.
«Це неприйнятно! Це необхідно змінити», – повідомив зірка інтернету Кінгслі з 3 млн передплатниками.

Нагадаємо, що YouTube за три місяці видалив більше 8 млн роликів, після того, як вручну перевірив популярні кліпи на екстремізм.

Поділитися: