Наклад двох українських книг з AR сягнув 715 тис. примірників – видавець

708
K.Fund Media
У другій частині проекту – «Аліса в Задзеркаллі» – удвічі більше анімацій та інтерактиву

У вівторок, 17 квітня, в країні стартував продаж другої української дитячої книги з доповненою реальністю (AR). Наклад спеціального видання «Аліси в Задзеркаллі» Льюїса Керролла становить 350 тис. примірників, що разом з першою частиною, «Аліса в Країні Див», досягає 715 тис.

«Це рекордний наклад книги українською мовою для України», – наголосив автор ідеї книг про Алісу, генеральний продюсер компанії Art Nation Едуард Ахрамович на презентації нового видання.

Перший наклад «Аліси в Країні Див» у 275 тис.примірників у грудні розійшовся за два тижні.

Ахрамович переконаний, що запорукою успіху тоді стало створення якісного продукту на стику книговидавництва та IT – нової технології AR, правильного місця і часу дистрибуції та ідеальної ціни.

Ось його складові: видатна книга Керролла, український переклад Володимира Панченка, ілюстрації відомої художниці Євгенії Гапчинської, якісна поліграфія, AR-анімації від розробника Live Animations (в додатку ATB-Wonderland), поширення через мережу магазинів АТБ, акційна ціна в 99 грн і грудень – час, коли всі вибирають подарунки на Новий рік. Видавцям навіть довелося дозамовляти 90 тис. додаткового накладу – всім охочим книг не вистачило.

Тому для другої книги АТБ, Art Nation і Live Animations врахували помилки і одразу надрукували 350 тис. примірників для 928 магазинів АТБ по всій країні. У «Задзеркалля» вдвічі більше сторінок з AR-анімацією. Крім того, планується також наклад першої частини російською та англійською мовами.

«Read and Play, читай та грай – за цим принципом AR змінює наше життя вже зараз. Це працює в навчанні, розвагах і ритейлі. На стику трьох галузей ми і створили свій продукт. Читання допомагає людям навчатися. Книги з доповненою реальністю допомагають прищепити дітям любов до процесу читання. У цьому продукті ми об’єднали старі й нові технології, тому тепер це і корисно, і цікаво», – пояснює Едуард Ахрамович.

Доповнену реальність використовують для створення віртуального офісу

До грудня Art Nation планує видати книгу-балет «Лускунчик» – за оригінальною казкою Ернста Гофмана на музику Петра Чайковського, також з AR та ілюстраціями Євгенії Гапчинської. Крім того, в портфелі – проект книги історій «Нам не страшно» про Гуся Надії Кушнір.

Нагадаємо, доповнену реальність вже використовують Amazon, IKEA і львівські меблевики STIYSTIL.

Поділитися: