Найпотужніші професійні ноутбуки – анонс від Dell

276
m.windowscentral.com
Dell Precision 7530 і 7730 матимуть до 128 ГБ оперативної пам'яті та неймовірний SSD до 6 ТБ

Цього тижня компанія анонсувала дві нові топові моделі робочих станцій Precision Workstations – 7530 і 7730: тонші, легші й потужніші. Це найпотужніші мобільні ультрабуки в світі, стверджують розробники.

До комплектації входять процесори Intel Core і Xeon 8-го покоління, професійні відеокарти AMD Radeon WX і NVIDIA Quadro.

Обидві моделі мають чотири слоти для карт пам’яті, кожен з яких готовий прийняти модулі SO-DIMM об’ємом 32 ГБ, разом 128 ГБ (середній об’єм жорсткого диска на ноутбуках 6-7 річної давнини).

Нова бізнес-стратегія Dell передбачає розширення проектів, пов’язаних з віртуальною реальністю

Такий фантастичний обсяг оперативної пам’яті означає, що в буквальному розумінні на коліні, на 15-дюймовому ультрабуці, можна буде обробляти відео будь-якого формату, створювати 3D-об’єкти, проекти віртуальної реальності (VR) і аналізувати будь-які масиви даних (Дуже Великі Дані – Very Big Data) і не тільки.

На 15-дюймовому Precision 7530 буде також встановлено SSD об’ємом до 6 ТБ.
Під складну графіку заточений і IPS-дисплей з роздільною здатністю 3840 x 2160 точок для точного показу всіх відтінків колірної гами AdobeRGB.

Це набагато більше, ніж просто оновлення процесора, вважають у компанії. Чіпам нового покоління вже дали ім’я «Coffee Lake» – імовірно, від обсягу того кавового озера, яке зазвичай випивають розробники на фінальній стадії складного проекту. Процесор Intel Core i9-8950HK – перший шестиядерний у серії Dell Precision.

З 22 травня Dell починає попередній продаж новинок на своєму сайті: пятнадцятідюймовий 7530 і сімнадцятідюймовий 7730 можна буде замовити за $1189 і $1509 відповідно.

Нагадаємо, з березня Dell стала співвласником виробництва чіпів компанії Toshiba.

 

Джерело: Mspoweruser

Поділитися: