Найкращий подарунок: як зібрати гроші на Kickstarter для створення книги

161
ksr-ugc.imgix.net
5 найбільш вдалих «паперових» стартапів, представлених на головному краудфандинговому майданчику світу

Чутки про смерть паперових книжок занадто перебільшені. На Kickstarter, де переважно представлено ідеї гаджетів, аксесуарів, IT-розробок, багато видавництв зібрали інвестиції, більші за ті, яких вони потребували.

K.Fund Media підібрав кілька найбільш вдалих книжок-стартапів.

1

Ілюстрована «Тисяча і одна ніч» для читання у транспорті

Видавництво Mouse Books чудово знає,  на що має бути схожа книга, аби зібрати на Kickstarter більше $40 тис. замість очікуваних $10 тис.

ksr-ugc.imgix.net

Видання розміром з iPhone 7 ідеально ляже до кишені. Читати таку книгу буде зручно у будь-якому місці, навіть у час пік в метро.

2

Книга «Повторювані сни Герберта Кроулі»

Автор проекта Джастін Дуерру розповідає про Герберта Кроулі так: «Карикатурист, художник, ілюстратор і скульптор Герберт Кроулі був новатором на зорі коміксів і визначальною фігурою авангардної арт-сцени в Нью-Йорку на початку ХХ століття. Він був висхідною зіркою в абсолютно новому жанрі. І потім, в 1917 році, він зник зі світу мистецтва, щоб більше не бути почутим».

ksr-ugc.imgix.net

Книга зібрала більше $15 тис. попри те, що очікували $10 тис. Ідея видання належить художникові, музикантові та викладачеві із Філадельфії Джастіну Дуерру.

3

Персоналізована гексалогія про Шерлока Холмса

Видавництво Thornwillow, пригадавши про народну любов до детектива Шерлока Холмса, вирішило видати шість книг Артура Конан Дойля. Книги зроблено на друкарському верстаті часів Конан Дойля. Проект зібрав більше $80 тис. замість очікуваних $6 тис.

ksr-ugc.imgix.net

Ціна однієї книги починається від $120. Можна замовити розмір видання, обрати колір та матеріал для обкладинки. Книга, обтягнута шкірою, обійдеться замовникові у $1,5 тис.

4

Книга для закоханих

Стартап представлений на Kickstarter кілька днів, а вже зібрав майже $2 тис. Це книга оповідань, опитувань та тестів. Якщо старанно відповісти на всі питання та пройти тести, то закохані, згідно із задумом видавців, дізнаються більше про взаємини. Та зможуть написати свою неповторну любовну історію .

ksr-ugc.imgix.net

Видавництво так і називається – Our Love Challenges, знаходиться в Чехії та пропонує книгу англійською, чеською, німецькою та іспанською мовами. Ціна за одну книгу починається від $16.

5

Невидані щоденники Голокосту

Меморіальний музей Голокосту (United States Holocaust Memorial Museum) хоче видати книгу з історіями євреїв, що загинули або втратили близьких в часи Другої світової війни.

ksr-ugc.imgix.net

Це будуть фотокопії численних щоденників, а також їх літературні переклади англійською мовою. Наприклад, щоденник Джозефа (Іосифа) Стріпа, хлопчика, що описував весь жах того, що відбувалося, у зошиті в клітинку з математики.

Або щоденник Ганса Фогєля, що втік із Парижу разом зі своєю родиною після відправки його батька до концтабору. У щоденнику намальовано мапи поневірянь єврейської родини, якій ніде не знайшлося місця. І ще багато подібних свідчень.
Протягом місяця проект зібрав $250 тис.

Поділитися: