Найкращі онлайн-курси серпня: як керувати людьми і залишатись хорошим начальником

220
Shutterstock
Які типи можна виділити серед усіх співробітників, як емоції впливають на атмосферу в колективі та що говорити підлеглим, аби вони працювали продуктивно

Як стати найкращим керівником

Shutterstock

Платформа: Coursera,The University of Minnesota
Дати: курс стартує 7 серпня
Мова: англійська
Навантаження: 3-5 годин на тиждень
Вартість: перші 7 днів – безкоштовно, потім – $49 на місяць


Лектори: Джон Бад, Алан Бенсон, Майк Девіс, Эмі Фалінк – викладачі Школи менеджменту Карлсона при Університеті штату Міннесота.

Про курс: навчання охоплює п’ять напрямків – підготовка до управління людськими ресурсами, рекрутинґ, управління роботою та заробітною платнею співпрацівників, управління менеджерами з персоналу.

Курс стане корисним для менеджерів та підприємців, а також для тих, хто цікавиться принципами управління людьми. Лектори представлять практичні рекомендації з наймання, управління та оплати праці співпрацівників, слухачі зможуть пройти практику, застосовуючи набуті знання у реальній ситуації.

Реєстрація


Кадрові ресурси

Shutterstock

Платформа: Open2study

Дати: курс стартує 7 серпня

Мова: англійська

Навантаження: 3-4 години на тиждень, але за бажання слухача можливі зміни

Вартість: безкоштовно


Лекторка: Крістіна Дагдал – керівниця відділу фінансів, бухгалтерського обліку та управління освітньої онлайн-платформи Open Colleges в Австралії.

Про курс: лекторка розповість, як за останні роки розвивався HR та яким він буде в майбутньому, а також представить покрокову інструкцію з наймання, навчання та управління ефективністю персоналу. Слухачі переглядатимуть короткі відеоролики, після чого пройдуть тести та отримають сертифікат. Курс складається з чотирьох модулів, загальна тривалість відео – 4 години 22 хвилини.

Реєстрація


Типи особистості в роботі

Shutterstock

Платформа: Coursera, University of Florida
Дати: курс стартує 7 серпня
Мова: англійська
Навантаження: 3-4 години на тиждень
Вартість: прослухати курс можна безкоштовно, якщо хочете отримати сертифікат – $49


Лектор: Тоні Ратліф – заступник директора студентського центру охорони здоров’я Флоридського університету

Про курс: лектор розповість, на які типи поділяються всі люди на роботі, які недоліки властиві кожній з них і як до всіх знаходити підхід.

Знання стануть у пригоді як керівникам, так і звичайним співробітникам та допоможуть уникнути конфліктних ситуацій в колективі. Курс розрахований на три тижні, складається з відео, матеріалів для самостійного вивчення і тестових завдань.

Реєстрація


Натхненне лідерство з позиції емоційного інтелекту

Shutterstock

Платформа: Coursera, Case Western Reserve University
Дати: курс стартує 14 серпня
Мова: англійська, є субтитри українською
Навантаження: на вибір слухачів
Вартість: перші 7 днів – безкоштовно, потім – $39 на місяць


Лектор: Річард Боязис – професор кафедри організаційної поведінки, психології та когнітивної науки Університету Кейс Вестерн Резерв.

Про курс: лектор розповість, як побудувати міцні взаємини в колективі за допомогою емоційного інтелекту, як розмовляти зі співпрацівниками, аби надихати їх на продуктивну роботу; представить дослідження про те, як емоції впливають на лідерство та управління персоналом. Курс розрахований на вісім тижнів навчання, складається з 12 годин відео, матеріалів для самостійного вивчення, тестових завдань.

Реєстрація


“Управління кадрами”

Shutterstock

Платформа: Udemy
Дати: відкриті
Мова: англійська
Навантаження: на вибір слухачів
Вартість: $100 за курс


Лектор: Крістіна Данфорт – сертифікована спеціалістка у сфері людських ресурсів.

Про курс: лекторка розповість, чому роль HR останнім часом змінилася, які тенденції впливають на еволюцію HR-практики та як застосовувати ці дані в роботі. Навчання розраховане в першу чергу на людей, котрі займаються управлінням персоналом. Курс складається з 17 лекцій – їхня загальна тривалість 42 хвилини.

Реєстрація


Як спростити роботу в компанії: читайте в матеріалі “Керуй та пануй”

Поділитися: