Найкращі лекції серпня: як керувати емоціями та сформувати правильний імідж

158
Shutterstock
Що таке «емоційний інтелект» та як підвищити ефективність бізнес-комунікацій, як керувати своєю репутацією і чому це важливо, – у підбірці найкращих лекцій серпня

Як автоматизувати бізнес


Коли: 10 серпня,
19:30 – 22:00

Де: Chasopys Eduspace, вул. Велика Васильківська, 30

Вартість: 200 грн, в день заходу –

250 грн


Спікер: Костянтин Коптєлов – засновник консалтингової компанії «Сверх», спікер TEDx, має ступінь MBA з управління проектами.

Лекція розрахована на власників бізнесу та менеджерів. Коптєлов розповість, якими бувають системи автоматизації, як сформувати критерії для вибору таких систем та з чого почати запровадження.

Реєстрація


Розуміти і бути зрозумілим


Коли: 11 серпня,
10:00 – 18:00

Де: «Віче консалтинг» (вул. Хрещатик, 7/11)

Вартість: 2 000 грн


Спікер: Андрій Кашпур – керівник дослідницького центру Reputation Lab, співавтор проекту спільної дії «Країна 2030», співавтор форуму «Репутація: для тих, хто керує майбутнім».

Лектор розповість, які можливості дає активний підхід до керування репутацією, як мотивувати працівників захищати та просувати компанію, в якій вони працюють, і як підвищити ефективність бізнес-комунікацій.

Реєстрація


Стратегії успіху: свобода бути собою


Коли: 12-13 серпня

Де: Київ, точну адресу буде оголошено ближче до дати проведення заходу

Вартість: 6 000 гривень за умови оплати до 11 серпня


Спікер: Ігор Хлопонін – автор тренінгів з тем особистісного зростання, розвитку професійно-комунікаційних компетенцій персоналу, організаційного розвитку управлінської структури компанії. Представляє консалтингову компанію «Olerom Consulting» та кадрову компанію «Навігатор» у Східній Україні. Виступає партнером у проекті «Управління персоналом: тренінги змін».

На тренінгу Хлопонін розповість, як добиватися поставленої мети та як сформувати імідж ефективної людини Тематичний план заходу дивіться тут.

Реєстрація


Як керувати своїми емоціями для досягнення цілей


Коли: 16 серпня,
19:00 – 22:00

Де: FREUD HOUSE club, вул. Костянтинівська, 21

Вартість: 200 грн, в день заходу – 250 грн


Спікер: Ден Дубравін – засновник Школи емоційного інтелекту, практичний психолог, експерт та тренер з розвитку емоційного інтелекту.

На лекції розповість, що таке «емоційний інтелект» та як він працює, які емоції допомагають, а які заважають досягненню цілей та як «запрограмувати» себе на успіх.

Реєстрація


Фінанси для нефінансистів: таємниці прибуткового зростання


Когда: 24-25 серпня

Де: Київ, точну адресу буде оголошено ближче до дати проведення заходу

Вартість: 6 000 гривень за умови оплати до 11 серпня


Спікер: Олександр Пронішин – сертифікований фахівець Tacis Managers Training Program із навчання менеджерів вищої ланки. Має 20-річний досвід роботи в якості керівника на середні та великих підприємствах, бізнес-консультанта, радника власників та топ-менеджерів компаній.

Лектор обіцяє простими словами розповісти, як підвищити операційну ефективність компанії та як вірно фінансувати компанію, аби не допустити банкрутства.

Реєстрація


Поділитися: