Найбільший телеком-оператор США пішов шляхом «Київстара»

137
droid-life.com
У 2018 році T-Mobile запустить кабельне телемовлення на платформі Layer3

Корпорація T-Mobile US Inc, найбільший мобільний оператор в США, повідомила, що в наступному році запустить нову послугу потокового телебачення. Для цього компанія задіє своє свіже придбання – локального кабельного оператора Layer3 TV.

Оператор працює тільки в кількох містах Штатів, у тому числі в Чикаго, Лос-Анджелесі та Вашингтоні. Layer3 TV надає послуги кабельного телебачення, однак при цьому сигнал по оптоволоконному кабелю кодується за інтернет-протоколом (IPTV), а не за радіочастотною технологією, як у більшості операторів.

Почитати: мозкомаркетинг від екс-топа T-Mobile

Reuters зазначає, що T-Mobile продовжує зміцнювати свої позиції на насиченому мобільному ринку Сполучених Штатів.
Місяць тому відбулося злиття оператора зі Sprint Corp, одним із провідних виробників обладнання. Як заявив минулого тижня фінансовий директор T-Mobile Брекстон Картер, корпорація приглядається до ще кілької невеликих нішевих компаній.

T-Mobile планує наступного року підписати контракти з виробниками і постачальниками контенту, придумати кілька тарифних планів і розгорнути передплату на новий сервіс.

Reuters зазначає, що ТБ-індустрія перейшла на більш просунуті кабельні комплекси, проте заснована в 2013 році Layer3 орієнтована на традиційні пакети платного телебачення. Сьогодні вона пропонує 275 каналів високої чіткості і 25 тис. шоу «на вимогу», позиціонуючи себе як кабельний сервіс наступного покоління, який інтегрує онлайн-контент і бездоганний клієнтський сервіс. (Дуже схоже на «Воля ТВ» і «Домашнє ТБ» від «Київстар». – K.Fund Media.).

Facebook просуває власну відеоплатформу.

Vodafone має намір стати головним інтернет-провайдером в Європі.

 

Джерело: Reuters
Поділитися: